Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 490 razy
  • Autor

Kontuzja barku-korekta

• vego_
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 239

Wysłano 14 stycznia 2011 09:53

zgłoś naruszenie

Witam

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w rozpoznaniu kontuzji barku.
    Wielu z Was na pewno na wstępie chciałoby polecić mi wizytę u lekarza. Po ostatniej kontuzji jestem jednak tak zniechęcony, że postanowiłem spróbować najpierw tutaj.

Przybliżę sprawę...

Chodzi mi o ból mniej więcej w miejscu, które na zdjęciu zaznaczyłem niebieskim kółkiem.

Ból występuje w przypadku wykonywania tego ćwiczenia (LINK) oraz innych o podobnym zakresie ruchów.

W trakcie rozmowy z fizjoterapeutą (nie było żadnego oglądania ani dotykania, diagnoza koleżeńska tylko na podstawie tego co powiedziałem) dowiedziałem się, iż może to być stożek rotatorów.

Poczytałem trochę na ten temat i w przypadku tej kontuzji widzę, że sprawa nie wygląda zbyt ciekawie.
    Porównując jednak objawy, niewiele z nich się pokrywa.

Czy ktokolwiek z Was na podstawie tej garstki informacji, mógłby w jakikolwiek sposób przybliżyć mi co to może być?
    Gdy wkładam palec, głęboko pomiędzy dwa zaznaczone na rysunku miejsca i wykonuję ten ruch, czuję chrupanie/przeskakiwanie.

dzięki z góry za odpowiedź
    pozdrawiam
    Kuba
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 14 stycznia 2011 22:40

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • zinko
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: 5
    • LPA: 23174

Wysłano 14 stycznia 2011 22:40

zgłoś naruszenie
    zmien cwiczenia i po problemie. mialem podobny problem jednak zmienilem trening, naturalny ruch barkow i po bolu.
    "Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: [http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html]