SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja - co robić.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Witam , nabawiłem się poważnej kontuzji na treningu bjj - zerwanie ścięgien 3 stopnia i przyczepów w łokciu ( pechowo na rozgrzewce ). Przez miesiąc nosiłem gips , teraz mam ortezę, ponoszę ją jeszcze kilka miesięcy a potem przede mną długie godziny rehabilitacji. Więc jak widać sytuacja h*jowa. Na szybki powrót do wyciskania leżąc nie mam co liczyć. Co mam robić , od miesiąca siedzę w domu a forma i sylwetka spada co jest dobijające. Jak mam teraz trenować , co robić by jak najbardziej ograniczyć spadki ( wszystko sprawne oprócz ręki), czy trenowanie jedną ręką to dobry pomysł i jak to robić , bo ciężko jest utrzymać równowagę. Liczę na waszą pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Zastosuj okłady z korzenia żywokostu lekarskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
tak już mam kupiony , okładam , chociaż nie powiem roboty przy tym że hoho - czy pomoga nie da się tego stwierdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Nic lepszego nie znajdziesz na pozrywane ścięgna. Najlepiej zamocz trochę bandażu lub jakieś płótno, obłóż chore miejsca i zabandażuj na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
gdzie kupujecie ten korzeń?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Ja kupiłem sobie w sklepie zielarskim (w aptekach nie ma, nawet nie próbuj) cena 2.90 za 50g to kupiłem od razu kilka . Jeżeli mogę ci doradzić to mój sposób na okład:
- mielimy to w młynku na pył
- rozmieszać trochę z wodą
- wziąć jednorazówkę (woreczek nylonowy ) i złożyć na pół ( tak żeby było odpowiednie do miejsca gdzie chcemy przyłożyć )
- na jednorazówce uformować z tego co sobie rozmieszaliśmy kształt odpowiedni do miejsca które będziemy okładać
- razem z jednorazówką nakładamy i do tego okrywamy ręcznikami papierowymi ( aby się nie upi*rdolić za przeproszeniem )
- bandażujemy

Czemu tak ? Ten sposób ułatwia o stokroć robienie okładu niż jest to opisane w internetach. Dodatkowo jednorazówka powoduje to ze cały czas okład jest wilgotny i wchładnia się w skórę , gdyby nie było jednorazówki to wszystko wchłonie się w bandaż i nie uzyskamy oczekiwanego efektu ( i nie upier7olimy połwoy domu )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym

Następny temat

wyciskanie a dipsy.

WHEY premium