SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Konspekty treningu bramkarza

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22017

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
Hej.Szukam pilnie ćwiczeń bramkarzy w różnych grupach wiekowych. pukpukktotam@wp.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8925
Buahaha niezły jesteś zero arktykułów przeczytanych 1 najpierw poszukaj może sie coś znajdzie.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12461
Ja kiedyś w klubie broniłem i miałem treningi specjalistyczne dla bramkarzy a jak pamiętam w tamtym okresie w Pogoni Szczecin nawet takich treningów nie mieli.Mógłbym ci pokazać parę rzczy ale tylko na treningu.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 258
A ja jestem bramkarzem i znam dużo ćwiczeni dla keeperów sprawdzi na www.pcb.boo.pl  tam jest ich dużo a i poczytaj forum jak ci sie chce jak czegość nie bedziesz wiedział wal domnie postaram ci sie pomuc!!!!!!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Keeper gol a gdzie bronisz bo ja tez jestem bramkarzem i ile masz latek :D??
napisał(a)
Początkujący
Mks bobrzanie bolesławiec tak przecietna druzyna na dolnymślązku chodze do 1 gim mam 14 lat
napisał(a)
Początkujący
No a to w której lidze trampkarzy :> Bo ja gram w Małopolskiej w I lidze ale trenuje z seniorami:p
napisał(a)
Początkujący
tak trampkarze starsi okręg jelenia góra grupa 3.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123
Mnie też interesują ćwiczenia bramkarskie. Napiszcie co wiecie plis!!!!
napisał(a)
Początkujący
Szkoda ze tak daleko to bysmy sparing zagrali :p
napisał(a)
Początkujący
Mozesz wejsc na www.pcb.boo.pl czy cos takiego, http://www.sfd.pl/temat182333/ tez napisano o trenowaniu bramnkarczyków :D Tam jest sporo ćwiczen. Ale jak niemasz co ćwiczyć to w wlonych chwilach jak najwiecej sie rozciągaj, na wszystkie jakie masz miesnie. Albo ćwicz wyskok, tu masz pare cwiczeń: http://www.sfd.pl/temat50801/ Pozdro ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najfajniejsze faule jakie widzieliscie

Następny temat

Artykul o Realu Madryt

Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie?