SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konspekt na W-F.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2315
Witam. Potrzebuję pomocy z konspektem, nie chce wszystkiego zrzynać z internetu tylko to abyście mi pomogli.

Pamiętamy że mamy do dyspozycji wszystkie podstawowe rzeczy piłki,drabinki itd. itd.


Więc tak... z początku mamy wymyślić jakąś zabawę,wymyśliłem takiego berka, że jedna osoba bierze 2-gą na barana i się gonimy. Ta osoba wyżej musi złapać inną.
Co jakiś czas te osoby się zmieniają miejscami tzn. co nosił kolegę to teraz on będzie noszony.

Następnie gościu Nam mówił że możemy robić jakieś ćwiczenia w parach lub jakieś dorzucić swoje elementy.
Na razie wszyscy biegają po przekątnej i robią ćwiczenia, wymachy w przód,tył,grzybki itp. (podstawowa rozgrzewka)
Ja myślę żeby zrobić tak aby wszyscy ustawili się na białej linii (na krótszym boku boiska) i biegniemy do połowy i wracamy.

Także nie wiem co dalej, myślę abyście napisali mi jakieś propozycje ćwiczeń jak je mogę rozegrać. Tak jak mówiłem mamy do dyspozycji dużo rzeczy ale nie wiem jak z nich dokładnie skorzystać. Aha, no i musimy robić rozgrzewkę całego ciała, każdy mięsień musi być rozgrzany,plecy,nogi,barki itd. Wszystko.

Ale już trochę planu mam ułożonego, taki na barki. Będziemy robić około 20-30 sekund biegu bokserskiego,następnie pompki, potem wstajemy i znów bieg bokserki i tak 3x
Bedzie [bieg boks. / pompki / bieg boks/ pomki / bieg boks./pompki]

Następnie możemy przejść się pod drabinki robimy tak jakby stacje.
1. Nożyce przez jakąś chwile
2. Grzbiety
3. Przysiady
4. Wspięcia na palce (na pierwszym szczeblu od drabinek)
5. Łapiemy się u samej góry i prostujemy nogi, tzn że w biodrach mamy kąt prosty (ćwiczenia na brzuch)

No i na razie tyle mi przychodzi do głowy a nie chce robić standardowej rozgrzewki tylko coś od siebie dodać.
Z góry dzięki

Zmieniony przez - Qmi w dniu 2011-02-27 20:35:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

17 latek pomoc redukcja

WHEY premium