logo
zamknij zamknij

Konkurs na październik :Sekwencja: wytrzymałość,siła ,moc

Ilość wyświetleń tematu: 4932

0 5 0
napisał(a)
fanslaska
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 729 Napisanych postów 5221 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 68787
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 929 Napisanych postów 21591 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295234
Zapowiadanie konkursów naprzód 2-3 miesiące kompletnie nic nie daje-już to sprawdzałem.
To nie zawody-tu startują inaczej zmotywowani ludzie.
napisał(a)
wycwiel
Ekspert
Szacuny 265 Napisanych postów 5144 Wiek 58 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31149
Tak niby jak zmotywowani
jak dla mnie to to samo rywalizacja to rywalizacja tylko łatwiejsza bo nie bezpośrednia.

fanslaska
napisał(a)
fanslaska
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 729 Napisanych postów 5221 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 68787
Wycwiel

Masti - jak dwa trzy miesiace - dzisiaj jest pierwszy Listopada ?
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 929 Napisanych postów 21591 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295234
Wycwiel-Ciebie to nie dotyczy :)

Fans-dlatego konkursy są na bieżąco-bez specjalnych zapowiedzi i dość krótkie,bo przy tych 2-3 miesiącach tylko ubywało konkurentów i konkurs zaczynał tracić sens.

Co do ćwiczenia : podciąganie na drążku-to nie jest specjalistyczne ćwiczenie ale podstawowe .

Wydaje mnie się(tu piszę tak delikatnie,by nie spłoszyć :) ) ,że warto je wrzucić do treningu na stałe-szczególnie,gdy dużo wyciskamy-silna obręcz barkowa to podstawa bezkontuzyjnego treningu.

Dziś jeszcze wrzucę konkurs na listopad -będzie ciekawie i trudno ,tłoku pewnie też nie będzie ,ale pewnie z sześciu odważnych się znajdzie.

napisał(a)
fanslaska
Ekspert
masti

Co do ćwiczenia : podciąganie na drążku-to nie jest specjalistyczne ćwiczenie ale podstawowe .

Okreslajac je mianem specjalistycznego, mialem na mysli trudnosc. Inaczej piszac, nie robisz regularnie to dupa zbita w takich konkursach. Juz nie wspominajac, ze jak na starego kosmite przystalo, nie robi mi roznicy 5 podciagniec na sucho czy z podwieszona 20ka. Za to kazdy reps powyzej 5ciu zajezdza mnie na amen.

ps
masti

Dziś jeszcze wrzucę konkurs na listopad -będzie ciekawie i trudno

wreszcie przysiad ze sztanga?

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-11-01 11:53:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan push&pull do oceny

Następny temat

ANKIETA DO PRACY MAGISTERSKIEJ - KIEROWANA DO OSÓB AKTYWNYCH FIZYCZNIE!

Mini cut-sposób na czystą masę mięśniową

Leksykon suplementacji: ZMA

Parówki - porównanie okiem dietetyka

Najlepszy wędkarz w branży fit

Pora rozwiać wątpliwości. Co było prawdziwym powodem śmierci Richa Piany?

Kevin Levrone wystartuje w Arnold Classic Australia 2018!

Podciąganie na drążku - jak zacząć? Jak nie stanąć w miejscu?

TOP 10 fitnessek z Instagrama