logo
zamknij zamknij

Konkurs listopad-trójbój . . . wycwiel

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

3 5 1
napisał(a)
wycwiel
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 4947 Wiek 58 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28088

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 826 Napisanych postów 20910 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 204977
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1476 Napisanych postów 12843 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143859
masti
Trochę poziom zawyżyłeś :)

Czyżby można było wygrać ten konkurs tylko jednym bojem?
Czytając założenia konkursu wydawało mi się, że chodzi o wykonanie wszystkich konkurencji trójboju i dopiero potem liczą się całościowe punkty.
Późniejsze wyjaśnienia mastiego wprowadziły (moim zdaniem) zamieszanie. Nie znam się na zasadach trójbojowych.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 826 Napisanych postów 20910 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 204977
Na zawodach trójboju też jest możliwośc spalenia dwóch konkurencji-albo ich opuszczenia-ale jednym bojem nie ma szans wygrać trójboju.
A jak u nas będzie zobaczymy :)
napisał(a)
wycwiel
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 4947 Wiek 58 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28088
W klasycznym trójboju jeszcze chyba nikt nie wygrał ale przy formule na ilość powtórzeń można. I tak masti postarał się o hamulce dla zawodników WW nie pozwalając robić więcej ruchów w 4 i 5 podejściu /+4 powt. i +8 powt./
Miał bym tylko jedną uwagę - tak mi się wydaje że wszystkie konkurencje powinny mieć ten sam % obciążenia w tedy było by bardziej fer każdy spec od swojej konkurencji miał by tak samo.
Żeby zaliczyć kolejne punkty w kolejnej konkurencji trzeba zaliczyć podejścia obowiązkowe i to jest ok.
Chociaż już nie mam żadnych uwag do obciążeń jednak masti to przemyślał i to dobrze. Wyciskający miał by mniejsze szanse na wygraną z przysiadami czy martwym.Sam kiedyś robiłem po 70 siadów z CC.
Myślę że rywalizacja będzie ciekawa do samego końca

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-06 15:10:41
napisał(a)
Ekspert
Tylko że w innych bojach-50 % masy ciała trochę śmieszne by było :)

Stąd te 75 %. wyjściowo.

Muszę dziś jeszcze coś sprawdzić i pokombinować jednak inaczej,bo łącznie z trójboju wyszedł nam/mnie jednobój.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1476 Napisanych postów 12843 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143859
masti
Tylko że w innych bojach-50 % masy ciała trochę śmieszne by było :)

Stąd te 75 %. wyjściowo.

Muszę dziś jeszcze coś sprawdzić i pokombinować jednak inaczej,bo łącznie z trójboju wyszedł nam/mnie jednobój.

No właśnie.
Z początku myślałem, że trzeba zaliczyć każdy bój (przynajmniej na pierwszym poziomie).
napisał(a)
wycwiel
Ekspert
Gdyby trzeba było zaliczyć wszystkie konkurencje to mnie mieli byście z głowy

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-06 16:28:10
napisał(a)
iti706
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 1057 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5757

napisał(a)
Ekspert
W WL zaliczam A=20p
napisał(a)
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS LISTOPAD-TRÓJBÓJ SIŁOWY(?)...FANSLASKA

Następny temat

Konkurs listopad-trójbój . . . iti

Domowa czekolada z dodatkami

Złota Para znów na scenie!

Mistrzyni na zwolnieniu!

Inez Gorońska - jak zostałam Mistrzynią Polski Bikini Fitness

Małgorzata Mączyńska na wakacjach!

Kasia Dziurska wraca do Trójmiasta?

Wady i zalety treningu full body workout