SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Konkurs listopad kebul74

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 3415 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 103394
moge wiele napisac
1 mialem tego nie robic przed 20tym !
2 w planie sa jeszcze jerki wieczorem ! sa a raczej BYLY !!!!!
3 MASTI jestes ...... brak slownictwa
po prostu mnie odcielo 12 minut i .... sie spakowalem i powloklem do domu !!!!
jak sie YT zlituje to wpuszcze film
.

https://goo.gl/photos/dBnRv8K4GgW5Rc886

Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2016-11-11 09:50:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 983 Napisanych postów 5772 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 90592
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1946 Napisanych postów 14871 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 384243
No nie wiem!
Chyba nikt nie przewidział takiego wykonania z przerwami w bojach.
Regulamin zdaje się tego nie zabraniał.
Myślę, że znajdą się naśladowcy :)
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 3415 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 103394
no w koncu zassalo

1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 311 Napisanych postów 5293 Wiek 58 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34850
No i jest piąty zawodnik możemy już gwiazdorzyć
Szykuje się pojedynek wyciskaczy z ciągaczami
Ciekaw jestem tylko opinni mastiego myślę że będzie zaskoczony pomysłowością
I dobrze konkurs konkursem ale regulamin trzeba mieć myślę że nie będzie ponownych poprawek w skromnym regulaminie.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-11 17:08:35
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1379 Napisanych postów 22152 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353482
Regulamin jest w tym zakresie jasny-mamy zrobić 6 serii danego ćwiczeniaz określonymi regułami ilościowymi.

Wykonanie Kubula tego nie spełnia-jest więcej serii i ilość powtórzeń nie jest zgodna.

Tego nie można niestety zaliczyc w takim wykonaniu
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1946 Napisanych postów 14871 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 384243
masti
Regulamin jest w tym zakresie jasny-mamy zrobić 6 serii danego ćwiczeniaz określonymi regułami ilościowymi.

Wykonanie Kubula tego nie spełnia-jest więcej serii i ilość powtórzeń nie jest zgodna.

Błyskotliwe wyjaśnienie!
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 403 Napisanych postów 6734 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 401233
masti

aż obejrzałem filmik żeby zobaczyć co Kebul wykombinował, bo na tablicy się zgadza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs listopad "trójbój" axel97

Następny temat

Konkurs listopad - trójbój Jezoo

Przedtreningówka domowej roboty Przedtreningówka domowej roboty Krwiak, przyczyny i leczenie Krwiak, przyczyny i leczenie Motywujące przemiany fitnessek Motywujące przemiany fitnessek Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Redukcja - jakie białko wybrać? Redukcja - jakie białko wybrać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017