SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Konkurs listopad kebul74

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 986

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 401 Napisanych postów 3452 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 105706
moge wiele napisac
1 mialem tego nie robic przed 20tym !
2 w planie sa jeszcze jerki wieczorem ! sa a raczej BYLY !!!!!
3 MASTI jestes ...... brak slownictwa
po prostu mnie odcielo 12 minut i .... sie spakowalem i powloklem do domu !!!!
jak sie YT zlituje to wpuszcze film
.

https://goo.gl/photos/dBnRv8K4GgW5Rc886

Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2016-11-11 09:50:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10635 Napisanych postów 44018 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Brawo.
1
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2513 Napisanych postów 16462 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 609661
No nie wiem!
Chyba nikt nie przewidział takiego wykonania z przerwami w bojach.
Regulamin zdaje się tego nie zabraniał.
Myślę, że znajdą się naśladowcy :)
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 401 Napisanych postów 3452 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 105706
no w koncu zassalo

1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 5767 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48078
No i jest piąty zawodnik możemy już gwiazdorzyć
Szykuje się pojedynek wyciskaczy z ciągaczami
Ciekaw jestem tylko opinni mastiego myślę że będzie zaskoczony pomysłowością
I dobrze konkurs konkursem ale regulamin trzeba mieć myślę że nie będzie ponownych poprawek w skromnym regulaminie.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-11 17:08:35
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2108 Napisanych postów 23138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456277
Regulamin jest w tym zakresie jasny-mamy zrobić 6 serii danego ćwiczeniaz określonymi regułami ilościowymi.

Wykonanie Kubula tego nie spełnia-jest więcej serii i ilość powtórzeń nie jest zgodna.

Tego nie można niestety zaliczyc w takim wykonaniu
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2513 Napisanych postów 16462 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 609661
masti
Regulamin jest w tym zakresie jasny-mamy zrobić 6 serii danego ćwiczeniaz określonymi regułami ilościowymi.

Wykonanie Kubula tego nie spełnia-jest więcej serii i ilość powtórzeń nie jest zgodna.

Błyskotliwe wyjaśnienie!
1
napisał(a)
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 829 Napisanych postów 7930 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 656232
masti

aż obejrzałem filmik żeby zobaczyć co Kebul wykombinował, bo na tablicy się zgadza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs listopad "trójbój" axel97

Następny temat

Konkurs listopad - trójbój Jezoo

Bradley Martyn – siła i rozmiar Bradley Martyn – siła i rozmiar Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czekoladki low carb a'la kinder country Czekoladki low carb a'la kinder country Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki