SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42067

napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2134 Napisanych postów 23163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 458171
Po raz piąty ruszamy z konkursem Krata na Lato 2017.

Wielu forumowiczów,dzięki udziałowi w tym konkursie, nie dość ,że znacząco poprawili swoje sylwetki,uwidocznili kratę na brzuchu,zwiększyli swoją sprawność fizyczną,to jeszcze uzyskali bardzo dużą ilość wiedzy,dotyczącej swojego organizmu,metod treningowych i diety.
Znaleźli też drogę do poprawy sylwetki,która mogą powielać,rozwijać i doskonalić,by wspiąć się na coraz wyższy poziom.

Co można osiągnąć przez 3 miesiące,bo tyle potrwa konkurs?

Pokazuje to Dawid Damasik,kulturysta, także z grupy + 35 lat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 916 Napisanych postów 5264 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 295574
Znaczy się resztę mamy sobie sami dopisać?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 543387
jest pokazane jaki efekt można i należy uzyskać, kto uzyska ten dostanie suple więcej słów nie trzeba
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 403 Napisanych postów 3455 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 105748
jak on to zrobil w 3 miesiace to ja to skompresuje do 3 tygodni
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 543387
baaa, w 3 tygodnie to spokojnie z 4 plany treningowe przerobisz
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 2619 Wiek 56 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 229865
_Szajba_
Znaczy się resztę mamy sobie sami dopisać?

To ten konkurs się już zaczął czy nie. Chciałbym wiedzieć czy mogę dalej jeść czy zacząć głodować
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 916 Napisanych postów 5264 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 295574
Właśnie opracowujemy regulamin. Ja muszę zbudować masę, Ruski musi zrzucić nadwagę, a Kebul ma na to tylko trzy tygodnie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 2619 Wiek 56 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 229865
_Szajba_
Właśnie opracowujemy regulamin. Ja muszę zbudować masę, Ruski musi zrzucić nadwagę, a Kebul ma na to tylko trzy tygodnie

No to ja na razie zostanę przy kibicowaniu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 403 Napisanych postów 3455 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 105748
Masti na pewno ulatwi ten konkursik
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2134 Napisanych postów 23163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 458171
Panowie -spokojnie-jeszcze trochę zostało do dopisania-pracuję nad tym :)

A konkurs się rozpoczął-wiadomo o co toczy się gra-ma być krata i już !

Sprawdzałem właśnie aeroby w terenie :)

napisał(a)
Ekspert
chmmm ? brat ?

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa klaty po 40

Następny temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Kotlety szarpane z kurczaka Kotlety szarpane z kurczaka Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Wade McCrae Washington - niepełnosprawny PRO kulturysta, który spełnia marzenia! Wade McCrae Washington - niepełnosprawny PRO kulturysta, który spełnia marzenia! 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna Dwayne “The Rock” Johnson - szczerze o dzieciństwie i walce z depresją Dwayne “The Rock” Johnson - szczerze o dzieciństwie i walce z depresją Legalne biszkoptowe "Rafaello" Legalne biszkoptowe "Rafaello" Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki