SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs :Przeżyj to sam -wygraj bilety :najlepsi kulturyści świata na Evls Prague Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600



W zeszłym roku dziesięciu naszych forumowiczów ogładało zawody Evls Prague Pro w naprawdę dobrych sektorach .

Zaoszczędzili po ok 450 zł -bilety wygrali w konkursie na naszym forum.




Bezcenne dla fanów kulturystyki były własne zdjęcia z mistrzami,możliwość obejrzenia na zywo swoich idoli w akcji na scenie.




W tym roku organizatorzy tej najwiekszej imprezy w Europie i trzeciej na świecie także postanowili nagrodzić najbardziej zaangazowanych i zafascynowanych kulturystyką forumowiczów SFD.

Bardzo podobały się im tematy obszernie udokumentowane zdjeciami i filmami dotyczące Amateur Olympia w Pradze ,które odbyły sie w czerwcu 2014 roku i EvlsPrague Pro w październiku 2014.


Zasady Konkursu




Termin-od 26 czerwiec 2015 do 18 wrzesień 2015



W tym temacie kazdy uczestnik wrzuci 3 obowiazkowe zadania :



Zadanie 1 - Sprawdzian Motywacji .

Opisujemy swoja przygode ze sportem,kulturystyka-jak to się zaczęło,jak długo trenujemy ,jakie sukcesy czy osiągniecia siłowe.

Załączamy swoje aktualne zdjecie .






Zadanie 2- Sprawdzian Determinacji

Zamieszczamy swoje 3 różne zdjęcia z dowolnych różnych zawodów,targów,seminariów,treningów w których uczestniczyliście.
Bardzo mile widziane zdjęcia z mistrzami,czy swoje własne ze sceny,z zawodów.






Zadanie 3 - Sprawdzian Fascynacji


Podajemy odległość do Pragi ze swojego miejsca zamieszkania ,sposób dojazdu ,podajemy województwo.

Uzasadniamy swoją chęć wyjazdu na te dwie lub tylko jedna imprezę (sobota 2 pażdz.. Amateur Olympia Europe a 3 pażdz to Evls Prague Pro- zawodowcy)
Kogo lub co chcielibyśmy tam najbardziej zobaczyć.


Start !
Czasu coraz mniej :)






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Do zawodów w Pradze zostało juz tylko 9 dni

Wczoraj ,z tej okazji założyłem oryginalna koszulke z Evls Prague Pro 2014.

Po mojej prawej Spompowany-także jedzie na te zawody


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Witam!
Skoro to SPORTOWE forum dyskusyjne, proponuje nie zawezac grupy osob typowo do kulturystow.
Przyklad moj, biegacz trenujacy silowo. Sylwetka jak w meskiej sylwetce (skromnie o sobie ;) ) ale startow zero, zero zdjec z zawodnikami choc tak bardzo by sie chcialo.
Za to multum fotek ze swojej pasji, fotki sylwetki na przelomie lat, motywacja : IronMan.
Chyba ze idea taka, aby wylonic najlepszego kulturysty do wygranej, to przepraszam ze sie odzywam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
forum sportowe, ale dział Aktualności - kulturystyka i fitness

jak tylko brałeś udział w jakimś biegu czy podobnym evencie to zapewne masz fotkę albo dyplom czy coś


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-06-26 22:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Tomasz-nie ograniczamy się tylko do kulturystyki-sport to sport.
Są trzy zadania-jako trenujacy biegacz spokojnie także na każdy podany temat na pewno możesz się ciekawie wypowiedzieć

Zapraszamy do konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Kulturyści amatorzy i pro juz sie bardzo mocno przygotowuja do zawodów w Pradze-zostało 90 dni.

Kibice,fani,którzy chcieliby przeżyć tam także przygodę ze swiatową extra klasą-tuz juz powinni rozpocząć przygotowania.

Bilety czekają a jest ich tylko 10 sztuk.



Roman Fritz spełnił swoje marzenia na zawodach w Pradze w 2014 roku.

Może warto spełnic swoje i zobaczyć najlepszych tego świata w akcji?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja przygoda ze sportami silowymi zaczela sie w momencie kiedy z powodu kontuzji musialam zrezygnowac z mojej pierwszej sportowej milosci - koszykowki, ktora trenowalam przez 9 lat. Niestety z dnia na dzien musialam sie z nia pozegnac.
Jednak jako urodzony sportowiec ;) szybko znalazlam sobie alternatywe i byla to wlasnie silownia, bylo to ok 3 lat temu. Dosyc szybko zaczela rosnac sila i obserwowalam dynamiczne zmiany w sylwetce, ktore zauwazalam nie tylko ja.

Co raz wiecej osob pytalo czy przygotowuje sie do jakis zawodow, czy planuje starty.. Zawsze ze smiechem odpowiadalam, ze raczej nie.. ALE..



w styczniu 2014 roku wzielam udzial w pokazowym treningu organizowanym przez SFD w Slodkiewicz GYM w Poznaniu, ktory prowadzily Asia Kaczynska i Jagienka Kaminska. Poznalam tam wiele dziewczyn planujacych swoje pierwsze starty lub juz majacych je za soba. Wtedy pierwszy raz pojawila sie w glowie lampka, ze... A moze jednak ja tez bym sprobowala..
No i decyzja zadapadla, pierwszy start zaliczylam praktycznie z marszu, na probe - na Mistrzostwach Pomorza w Bytowie, nie zaliczam go do udanych, ale byl to moj debiut i ani troszke go nie zaluje.

MP Kielce:


Potem skoczylam na gleboka wode.. Mistrzostwa Polski w Kulturstyce i Fitness w Kielcach i moja pierwsza znosna forma startowa, z ktorej bylam zadowolona. Wtedy zaliczyylam starty w bikini fitness. Bylam z siebie dumna, bo do zawodow przygotowalam sie zupelnie sama.

MPJiW Katowice:


Kolejny start to Mistrzostwa Polski Juniorow i Weteranow w Katowicach w pazdzierniku zeszlego roku i moj pierwszy,maly sukces. Wywalczone Wicemistrzostwo Polski w Fitness Sylwetkowym Juniorek. Tym razem w drodze do formy wspierali mnie znani z forum Artur i Sylwia Śliczni.

Aktualnie przygotowuję się do kolejnych startów, nie zamierzam odpuszczać ;)


Mieszkam i pracuję w Olsztynie, w wojewodztwie warminsko-mazurskim. Do Pragi (jeśli uda mi się zdobyć bilety ;)) planuję dojechać autobusem. Do przebycia mam 830 km.
Chcialabym byc czescia Evls Prague Pro i Amateur Olympia Europe, zeby moc na zywo przezywac emocje zwiazane z zawodami i podziwiac najlepszych zawodnikow. Jest to dla mnie zawsze nieoceniona motywacja i kop do dalszej pracy. Uswiadamiam sobie wtedy jak wiele jeszcze brakuje mi, aby chociazby po czesci osiagnac to co ci ludzie i wracam do domu, treningow, obowiazkow z jeszcze wiekszym zapalem i checiami :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Franii-super ! -pierwsza odważna i zdecydowana.
Napisz jeszcze
kiedy jedziesz
ile biletów potrzebujesz
i czy juz hotel masz zarezerwowany-

bo póżniej będzie kłopot by byc blisko zawodów a dojazd dalszy metrem jest ok ale juz samochodem sa duże problemy z zaparkowaniem koło Tip Sport Areny-parkingi bardzo drogie i tak brakuje miejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyjezdzalabym pewnie 1. pazdziernika lub w nocy z 1. na 2. O hotelu jeszcze nie myslalam, dopiero jak zobaczylam konkurs to wpadlam na pomysl, ze warto sprobowac ;)

A jechac chcialabym z kolezanka - rowniez zawodniczka, wiec najchetniej 2 bilety.


Zmieniony przez - Franii w dniu 2015-07-13 14:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Ok - będą dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Witam serdecznie!

1. Moja przygoda z siłownią zaczęła się ok. 2012 roku. Pod koniec 2013 r. poznałam mojego obecnego trenera i podjęliśmy decyzję o startach w zawodach w fitness sylwetkowym. W marcu 2015 r. stanęłam na scenie zdobywając złoto w swojej kategorii oraz open czyli absolutne mistrzostwo Debiutów kulturystycznych, potem kolejny start i 2 miejsce w Mistrzostwach Polski. Lepszego sezonu nie mogłam sobie wymarzyć
3. Z Wronek (województwo wielkopolskie) - miasta w którym mieszkam do Pargi mam 435 km. Dojazd raczej samochodem lub ewentualnie pociągiem
Każdy kto interesuje się tym sportem zapewne marzy by być świadkiem rozgrywanych zawodów tak wysokiej rangi, spotkać najlepszych zawodników, przeżywać i emocjonować się oglądając to wszystko na żywo, nie tylko na filmach i zdjęciach. Jak już wiemy w tym roku udział w tych zawodach weźmie moja trenerka Sylwia Śliczna, pragnę być tam razem z nią, pomagać i kibicować, a do tego uczyć się i zdobywać kolejne doświadczenia, które mam nadzieje zaowocują w moich startach w przyszłym roku
Wyjazd planuję z moim chłopakiem Patrykiem, więc baaardzo proooszę o 2 bileciki na 2 dni - na sobotę i niedzielę ;)







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Na pewno warto jechać-pewnie w przyszłym roku pojedziesz tam juz jako zawodniczka :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chicago pro 2015

Następny temat

Trenuj z Mistrzami :Piotr Łada,Sebastian Szmyt i Userzy SFD poprawiają gęstość mieśni

WHEY premium