SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konflikty witaminowe i minerałowe....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 268
Mam pytanie - czy ktos z forumowiczów wie cos na temat wchłanialnosci i przyswajalnosci witamin i mierałów.... chodzi o to ,ze niektórych nie mozna łaczyc bo żle współdzialaja itp. np. ogranicza jeden wchłanialnosc drugiego itd. wiem ,ze dobrze zdrobic ok 3 h przerwy miedzy przyjmowaniem jednego a drugiego.... ktos cos wie w tym temacie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
oki, ale jakbys mial jakies linki, lub chocby info skad on to wie to chetnie sam poczytam wiesz... fakty, nie mity

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
raczej nie jest to do końca prawdą bo np kompleks witamin MAXIVIT zawiera ich kilkadzisiąt A,D,B....Selen,magnez,wapno,cynk więc wniosek że można śmialo spożywac razem.....z tego co mi wiadomo jak się beirze cynk to należy też dostarczać magnez wtedy są najlepsze efekty

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
efekty jak to zabrzmiało...chodziło mi o to że utrzymując w organizmie w podobnych ilościach magnez i cynk powoduje lepsze dostarczenia różnych minerałów i wielu innych potrzebnych surowców i witamin :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
musisz poszukać w wyszukiwarce jakie powinny być proporcje czegoś do czegos wtedy niebędzie kłopotów

w zestawach wit.min sa zazwyczaj odpowiednio dobrane

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
magnez cynk i wit. B6 wpływaja korzystnie na siebie (ZMA), dzieki jednemu 2 sie lepiej przysfaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Słyszałem też, że magnez bardzo dobrze wchłania się wraz z potasem. W aptekach są dostępne tableki zawierające oba pierwiastki, lecz nie pamiętam ich nazwy. Pozdrawiam.

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
j/w hellraider ma racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"raczej nie jest to do końca prawdą bo np kompleks witamin MAXIVIT zawiera ich kilkadzisiąt"

niestety Rothen nie mozna do konca polegac na producentach takich preparatow, bo po prostu chca oni wyciagnac kase od nieswiadomych klientow, ktorym zalezy na tym by dostarczyc wszystkich mikroelementow w jednej "magicznej" pigulce. z tego co mi wiadomo wapn utrudnia/blokuje wchlanianie wiekszosci (lub nawet wsszystkich) innych mineralow. niestety jak jest z reszta to nie pamietam - trzeba szukac...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6260 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Tak ale trzeba by bylo ok 1000mg wapnia zeby utrudnil wchłanianie innych minerałkow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
hmm - widze ze masz jakies dokladniejsze info ode mnie... mozesz sie podzielic wiadomoscia skad ta wiedza?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6260 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Ucze sie od najlepszych, Biniu pisal o tym kiedys

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-06-25 12:25:36

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców po bieganiu.

Następny temat

Co sądzicie o takim serku?

WHEY premium