SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja i wytrzymałość.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

15

Waga

56

Wzrost

173

Cel treningowy

zwiększenie kondycji wytrzymałości i siły

Staż treningowy na siłowni

nie chodzę na siłownie

Uprawiane inne sporty

narciarstwo biegowe i piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ewentualnie sztangielki

Dieta

nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
A więc jestem nowy...z góry przepraszam za założenie tematu w złym dziale...ale mam pewien problem.
Od 2 lat biegam na nartach w klubie (co łączy się z ciągłymi wyjazdami na zawody) i chciałbym zwiększyć swoją kondycję, siłę oraz wytrzymałość,a przy okazji trochę przytyć.Dodam ,że na treningi chodzę 3-4 razy w tygodniu (trwają one ok. 2.5h).Mógłby mi ktoś rozpisać przykładowe ćwiczenie na zwiększenie siły , kondycji i wytrzymałości ,a także produkty ,które warto jeść by przytyć. Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
co do diety , żywienia udaj się do działu odżywianie .

"Staż treningowy na siłowni: nie chodzę na siłownie "

rozumiem , że wyżej podane parametry chcesz poprawić za pomocą treningu siłowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
to znaczy chodzi mi o to by zwiększyć swoją siłę (np. mięśnie tricepsów itp. Najlepiej jakby ktoś mi ułożył jakiś plan bo zielony w tym jestem)
Chciałbym również zwiększyć wydolność mojego organizmu i kondycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
J/W nie ten dział !

Plus polecam punkt 9 do przeczytania .

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Trenujesz jeździsz na zawody i nie macie u was zdnego trenera ktory by ci pomogl ??

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

greg905 // Dziennik treningowy // PoWeRLiFtEr WannabE

Następny temat

pezao/poprawa = zmniejszanie fatu

WHEY premium