SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kondycja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2433

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
Hej ostatnio zaczalem duzo biegac - spalam tluszcz do tego mam a6w + dietka + suple...efkety mnie powalaja..po 20 dniach juz zacyznam widziec 2 parke na brzuszku :)

Ale mam takie osobne pytanie: czy kondycja jest oznakiem ze organizm sie przyzwyczail do aerobow ? I powinno sie zmienic ilosc/czestos/ciezar biegania ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11009
I powinno sie zmienic ilosc/czestos/ciezar biegania ?

niewiem jak wygladaja twoje treningi biegowe ale umnie wyglada to tak ze kazdy tydzein jest inny i nic sie niepowtarza w treningu ani w calym roku
niemozesz biegac caly czas jednym schematem

Zmieniony przez - vlad88 w dniu 2006-02-08 16:22:46

>>SAPSP<<

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1259
dlaczego nie można? Ja od ok. półtora tygodnia biegam codziennie tą samą trasą i przebiegam ją coraz szybciej. Zaczynałem od godziny a teraz w 45 minut udaje mi się ją przebiec. Przebiegam ją coraz szybciej, mimo że mam cholerne zakwasy w nogach, ale robie postepy. Pewnie tez spalam sadelko (189/85) ktorego nie mam wiele ale jednak osad na brzuchu jest widoczny
I nie rozumiem dlaczego nie miałbym dziennie biegać identycznie
Co w tym złego?

pozdro

peace & love

napisał(a)
Początkujący
Co w tym złego?

>>>>>a chodzilbys na silownie dziennie lub co drugi dzien i robil 3serie po 10powt, z np,60kg na klate caly czas niezmieniajac nic w treningu i robiac go caly czas tak samo??czy w takim treningu jest cos zlego??

>>SAPSP<<

napisał(a)
Początkujący
ale zrozum że mięsnie nóg i klatki piersiowej to zupełnie coś innego. Poza tym olimpijczycy trenują codziennie a oni są takimi samymi ludźmi jak ja. Jutro kupuje kreatyne i carbo -vlad- to mi pomorze w spaleniu tluszczu, utrzymaniu sprawdności no i licze ze ból nóg przejdzie jako żę nogi sie przyzwyczają szybko do wysiłku

pozdrawiam

peace & love

napisał(a)
Początkujący
niechodzilo o to ze to rozne partie miesni tylko o to ze niemozna robic jednego treningu caly czas bo niebedzie zadnych efektow!!

>>>>Poza tym olimpijczycy trenują codziennie a oni są takimi samymi ludźmi jak ja

sa ludzmi ale nie takimi samymi,niebierze sie zwyklego chlopaka daje mu trening i robi sie z neigo olimpijczyka,gdyby oni prowadzili jeden trening caly czas czyli mieli jedna trase i biegali ja jak najszybciej sie da to nigdy NIEBYLIBY OLIMPIJCZYKAMI

>>>>licze ze ból nóg przejdzie jako żę nogi sie przyzwyczają szybko do wysiłku

jak dojdzie do zapalenia miesni z powodu zbytniej szarzy i przeceniania siebie to zrozumiesz

>>>>Jutro kupuje kreatyne i carbo -vlad- to mi pomorze w spaleniu tluszczu, utrzymaniu sprawdności

w spalaniu %tluszczu i utrzymaniu sprawnosci wystarcza TRENING I DIETA a nie kupowanie carbo i krety

>>SAPSP<<

napisał(a)
Początkujący
dzieki vlad
SOG
na taką odpowiedź czekałem

tylko powiedz- mam biegać raz wolno raz szybko? raz trenować sprinty a raz długie dystanse?

pozdro

Zmieniony przez - Ozyr w dniu 2006-02-13 22:44:51

peace & love

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
tu masz dokładną rozpiskę na 12 tygodni : http://www.sfd.pl/temat230835_strona22/ 
napisał(a)
Początkujący
TYKA

sory ziomek ale tam zadnej rozpiski nie ma

tylko jakieś trociny po angielsku ktorych nie czaje

peace & love

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
to ucz sie języków przydadzą się w życiu na równi z kondycją
napisał(a)
Początkujący
jeszcze tylko o jedno zapytam- weglowodany -bo kupiłem sobie olimp carbo- mam brać przed czy po treningu a może w trakcie? a moze przed po i w trakcie? Bo jedni mówią przed(i tak wg mnie powinno sie robic bo weglowodany to energia) jedni w trakcie(tez sie zgodze), a jeszcze inni ze po(z tym sie nie zgodze bo podobno weglowodany to energia,a ona potrzebna jest przed a nie po treningu prawda? po treningu nalezy spozyc białka)

ktora z tych opcji jest wg Ciebie prawdziwa? lub najprawdziwsza

pozdro

peace & love

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzezbe

Następny temat

jakie płatki owsiane?

8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie 8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić Od słodzików się tyje? Od słodzików się tyje? Testosteron nasila rozwój raka Testosteron nasila rozwój raka Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Beta-alanina zwiększa siłę mięśniową Beta-alanina zwiększa siłę mięśniową Laura Amy - piękna Australijka, która wygrała z anoreksją Laura Amy - piękna Australijka, która wygrała z anoreksją