SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletnie zieloni?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 396
Witam.Jestem kompletnie zielony ,a czytajac to forum praktycznie nic nie zrozumiałem.Chcialbym dobrac plan treningowy ale zupelnie nie wiem jaki...gdzie nie spojrzeć : plan treningowy XXX lepszy od YYY bo III... i mam takie pytanie...czy ćwiczać bez planu da się coś osiągnać...?bo ja widze ,że nie dam rady sam sobie nic ułożyć,a nawet jak , to bym mial poczucie ,że i tak ćwicze źle.Kurcze , czy to na prawde musi byc takie trudne?Czy nie mozna po prostu pojsc na silke , pocwiczyc i cieszyc sie z efektow?Tylko odrazu plany,diety,przerwy,technika,sprzet i to wszystko...ehh..moze ktos dalby rade ulozyc cos sensownego?dam ankiete :

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 71

Wzrost : 178

Cel treningowy : masa/ładny sportowy wygląd?

Staż treningowy na słowni : na siłowni nigdy nie ćwiczylem,ale dużo nadrabiałem w domu,więc siły troche mam

Uprawiane inne sporty : BJJ,dużo biegam i jezdze na rowerze.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta : brak

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

PS.Dodam,że chciałbym pozbyć się łopatek ,a i nogi mnie nie interesują , bo wyrobie je sobie biegając...
PS.2 Moge dać fotki jeśli bedzie to potrzebne :P

Zmieniony przez - Tentotrix w dniu 2009-06-24 10:18:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Ja polecam jednak ćwiczenia na nogi. Dlaczego? ~~> Wyszukiwarka i: Dlaczego warto ćwiczyć nogi.

No nie będzie efektów jak pójdziesz na siłkę i na każdej sesji treningowej będziesz ćwiczył to co lubisz. Pewnie klatkę i biceps.
Jeżeli zaczynasz przygodę z siłownią wpisz w wyszukiwarce: ACT
Będzie to trening ogólno-rozwojowy i wzmocni twoje stawy.

Następnie dział odżywianie i dietka. Na następne wakacje będziesz cieszył się ładną sportową sylwetką. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
A nie lepiej isc na silownie i poprosic o pomoc instruktora? Na kazdej dobrej silowni jest ktos taki. Napewno na silowni ktos Ci pomoze skoro tu nic nie rozumiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 396
tak ,mozna trenować nawet z intruktorem ,tyle ze za to sie placi 30 zl a u mnie z kasą krucho...juz 70 zl na karnet strasznie odchudziło moj portfel...moglby ktos dac mi jakis sensowny plan i jaka diete? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plan masz act tylko wpisać w wyszukiwarkę,
co do diety to dział odżywianie i posty podwieszone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase do poprawy

Następny temat

PLAN NA SIŁE DO OCENY

Wiecej