SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolega chce zostać StrongManem

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
Witam!!kolega który nie ma jak narazie dojścia do neta poprosił mnie o pomoc chce zostac w przyszłości strongmanem i che żeby ocenili go specjaliści oto jego wymiary:
Ma 14lat
Waga: 68kg
Wzrost: 183cm
Biceps: 33cm
Klata: 94cm
Udo: 52cm
Łydka: 35cm
Przedramię: 31cm
Pas: 72cm

Jego osiągnięcia:
Wyciskanie na klate: 75kgx1, 70kgx4
Wyciskanie na barki: 45kg
Wyciskanie zza głowy: 45kg
Uginanie ramion: 35kg
Przysiad: 70kg

Trenuje ok 11 miesięcy i będzie trenował dalej prosi zaawansowanych o ocene(tylko szczerą) i czy ma jakieś szanse na przyszłość.

P.S>
Postaram się przesłac jego foto!pozdro!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ogólnie to weź się za naukę chłopcze, ja ostatnio wyprałem sobie sam dwie pary spodni i skarpetki...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
To niech zacznie jesc bo musi bys masakrycznie chudy.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
gruby to on nie jest ale chudy nie aż tak a je to akurat nie mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Niech biega sprinty - ponoć stymuluje to wzrost (wzrost wzrostu )

A co do masy i wyników - ma takie jak 5 mln innych nastolatków, więc co tu za duzo pisać.
Jeżeli chce usłyszeć czy jest kandydatem na mistrza, to by oznaczało że takich kandydatów w PL sa miliony :)

Niech trenuje, pogadamy za 4 lata

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 287
Mam podobne wymiary i podobne wyniki, z tym tylko, że nieco więcej waże bo mam więcej w pasie. Myśle, że też jestem kandydatem na mistrza
Jest tylko jeden problem mam już 24 lata i obawiam się, że jest dla mnie nieco za późno.
Co do kandydata powyżej, myślę, że jedynie wyniki kilkuletniego treningu pokażą czy ma jakieś szanse w tym sporcie.

Mistrzem się nie bywa, mistrzem się jest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
według mnie nie sądze aby 5mln nastolatków miało takie wyniki oże ale nie w tym wieku myśle że jak na jego wiek to bardzo dużo a o nma 14lat znam kolesia co ma 19lat a nie może podnieść 50kg. On też biega bardZo często startuje we wszystkich zawodach sportowych jakie tylko som dobrze tez pływa on za wszelkom cene chce zstrzać mistrzem i muwi że nikt go do tego nie zniechęci trenuje po parę godzin dzień w dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
No to chyba zły pomysł by trenować w tak młodym wieku pare h-dziennie.

Przynajmniej jesli chodzi o jego dalszy wzrost, pare cm by mu sie przydało.
Zresztą trening typowo siłowy nie musi trwac kilka h. Szybkie ruchy, intensywny, a nie jakies maratony. Nie w tym wieku.
Pudzian i inne Kovacze niby w wieku 16-18 lat wyciskali już ze 160 kg....
więc ma nad czym popracowac z tymi jego 75 kg.
Ja pamiętam jak miałem 16 lat, to wyciskałem koło 80 kg.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
jak wortal. wystarczy spojrzec na wyniki maloletnich pudzianow i innym mu podobnych. strongmanem moze i zostanie ale na pewno nie wybitnym, bo w sportach silowych (i nie tylko) dobrym sie zostaje jesli masz: predyspozycje (a tego nie zmienisz), ciezko trnujesz + gotow jestes na poswiecenia (chocby czasowe) + masz kase (wyniki pudziana byloby pewnie jednak nieco gorsze gdyby nie wcinal odyzwek za pare tysiecy miesiecznie). twojemu koledze na pewno brakuje pierwszego elementu, wiec niech da sobie spokoj z dyscyplina w ktorej nigdy nie bedzie DOBRY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Ale mimo wszystko nie radzilbym wykonywac zbyt wiele cwiczen (a najlepiej wcale)obciazajacych kregoslup. W tym wieku dobrze jest uprawiac sporty dynamiczne. Polecam siatke lub kosza. A silownie delikatnie i bez duzych ciezarow i w nieduzym wymiarze godzin. 2x1h w tygodniu powinno wystarczyc. Spieprzyc sobie zdrowie w tak mlodym wieku jest niezwykle latwo.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 312
Czesz postanowilam wlaczyc sie do rozmowy, mimo ze nie wiele o tym wiem. Kolego tego kolegi o ktorym jest ta cala rozmowa, przekaz mu te rady, bo czytajac to -widze ze chlopaki bardzo madrze pisza, ale Massgain, nie zniechecaj go tak, napisales zeby nie bral sie za cos w czym nigdy nie bedzie dobry, ale jak ma chlopak checi, to niech sobie cwiczy, tylko zgodnie z waszymi wskazowkami, zeby faktycznie nie zniszczyl zdrowia. ale niech robi to na czym mu zalezy i to co lubi. pozdro
Monika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
14 lat to narazie niech weźmie się za sporty ogólnorozwojowe a nie za ciężary zgadzam się z x-ray całkowicie i tylko jego wypowiedz tutaj poprę. Zniszczyć sobie organizm w tym wieku bardzo łatwo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON a ZAWODY

Następny temat

Witam Wszystkich!

WHEY premium