SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 93
no być może, jak narazie mojego nikt nie zauważył, tez zalezy jakiego sie ma kolczyka, podobno srebrne kulki od razu da sie zauwazyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
hymmm....mi marzy kolczyk w języku miałam zrobic w wakacje ale niesstety nie wyszło...mam taki sam problem jak wiekszosc czyli starsi bo mam 16 lat niestety w szkole to samo... mam kolczyk w pepku do ktorego wyjecia zostałam zmuszona przez nauczyciela wf i w prawym uchu 4 dziurki musiałam wyjac 3 kloczyki z polecenia panie dyrektor...niestety zazdroszcze tym co maja takie luzy w szkole...a kolczyk i tak zrobie tylko troche pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tu nie ma co zazdroscic
tylko trzeba znac sowje prawa
dyrektorka nie ma prawa zabronic Ci nosic tego
co do nauczyciela w-f jesli na jego lekcje sciagac tylko to ok , bo moze to byc ze wzgledu na bezpieczenstwo podczas zajec lekcyjnych

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2008-01-06 23:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Łatwo powiedziec gorzej zrobić..dyra twierdzi ze moge sobie nosic jak wracam do domu a w szkole mam wygladac jak uczennica... a nie chce sobie narobic problemow w nowej szkole... jakos zniose;] a kolczyk w jezyku i tak zrobie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hmm ale przeciez kilka kolczykow w uchu to raczej nic nadzwyczajnego. Dziwne ze kazala Ci wyjąc. No fakt w pepku moze przeszkadzac na wf ale tylko wtedy gdy masz za krotka bluzeczke i wystaje.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Mam do Was małe pytanko jestem płci męskiej i niewiem jak będę wyglądał z kolczykiem w języku a bardzo mnie to kręci. Moja szkoła jest mało tolerancyjna jeśli chodzi o koczyki i takie tam. wiem bo mam 2 kolczyki w uchu. Dzięki za odp

"Zawołaj mnie po imieniu a pójdę za Twoim głosem"- Z archiwum X

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 93
hmmm...normalnie będziesz wyglądał, kolczyk w języku nie zmienia wyglądu bo praktycznie go nie widać!!przeciez nie będziesz chodził cały czas z językiem na wierzchu!! niektórzy twierdzą ze chłopak z kolczykiem z języku to raczej nie za bardzo ale ja tam nie mam nic przeciwko!! pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Moj kumpel ma kolczyk w języku...i jakos innym to nie przeszkadza... apozatym tobie ma sie podobac a nie innym;] jak dla mnie wszystko jest dla ludzi;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
tu nie ma co zazdroscic
tylko trzeba znac sowje prawa
dyrektorka nie ma prawa zabronic Ci nosic tego
co do nauczyciela w-f jesli na jego lekcje sciagac tylko to ok , bo moze to byc ze wzgledu na bezpieczenstwo podczas zajec lekcyjnych


to zalezy od statutu szkoly, jak chodzilam do gimnazjum to w statucie bylo napisane, ze do szkoly jest zakaz noszenia nadmiernej ilosci kolczykow i w miejscach nietypowych. jakos takw kazdym razie, przytoczylabym, ale strona nie dziala... wiadomo, ze mozna by dyskutowac co to znaczy miejsce "nietypowe", ale statut taki a nie inny byl ;)tak samo odnosnie makijazu i farbowania wlosow.


A co wy o tym sadzicie? 40min to krazaca bajka? Czy mozliwe jest tak szybkie zarosniecie? (ale mowie tu o nie zagojonym do konca jezyku ;) ...taka o zwykła ciekawosc
to nie jest bajka. kazdy organizm reaguje inaczej, niektorzy wyjma kolczyk i wloza po 2tyg, niektorzy po 30min maja problemy a jeszcze inni nie wloza w ogole. tyczy sie to kazdej czesci ciala.

heh wystarczy tylko karteczka z ze zgodą rodzica i lajcik!!!:) nie trzeba nikogo ze sobą przyprowadzac
to z kolei jest BAJKA. zaden SPECJALISTA na to nie pojdzie, poniewwaz piercing to zabieg chirurgiczny jak kazdy inny, a taka zgode to sobie mozna... wiadomo co ;)

moniczko15 tes sie nad tym zastanawiam hmm i czy np moglby isc ze mna moj pelnoletni brat?? (on ma inne nazwisko) i czy sprawdzaja tozsamosc osoby ktora wyraza zgode?? a i czy np po ok 2 weeks moglabym swobodnie sama wyjmowac kolczyk?? np na 4 godziny po sQl?? a pozniej wlozylabym fo bez problemu??
anusiaq... po pierwsze radzilabym pisac poprawna polszczyzna ;)
rodzice sa prawnymi opiekunami, chyba, ze w czyims przypadku jest inaczej i rodzenstwo staje sie prawnym opiekunem - wtedy moze wyrazic zgode na zabieg.
po 2tygodniach dopiero zazwyczaj wymienia sie kolczyk na krotki i jezyk nie jest jeszcze do konca zagojony, a zatem odpowiedz na drugie pytanie brzmi NIE ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to zalezy od statutu szkoly, jak chodzilam do gimnazjum to w statucie bylo napisane, ze do szkoly jest zakaz noszenia nadmiernej ilosci kolczykow i w miejscach nietypowych. jakos takw kazdym razie, przytoczylabym, ale strona nie dziala... wiadomo, ze mozna by dyskutowac co to znaczy miejsce "nietypowe", ale statut taki a nie inny byl ;)tak samo odnosnie makijazu i farbowania wlosow.

jest cos takiego jak konstytucja i pewne prawa czlowieka
szkola sobie moze robic statuty
a w tym przypadku to juz w ogole parodia
gimnazjum jest obowiazke wyrzucic Cie nie moge wiec za niedostosowanie sie do statu co Ci zrobia ? zachowanie nieodpowiednie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium