SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 396997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potwierdzam ale ich nie akceptuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
" są niech sobie będą, ale po co sie z tym publicznie pokazywac ?"
a Ty możesz się z dziewczyną pokazywać?
żyjemy w takim beznadziejnym kraju, ze tutaj jest wszystko kabaretem!
przeciez to jest normalne ze czlowiek kocha czlowieka!
skoro tak, geje tudzież lesbijki nie moga się np. całowac w chociażby parku
to co... jak zobaczę parę heteroseksualną to mam im wzrócić uwage, że to niemoralne i nienormalne?
czyli ja z moich chlopakiem mam sie ukrywac po katach?
no bo na to wychodzi! homoseksualisci nie mogą okazywać uczuć, bo świat się burzy. a do heteroseksualistów nikt nic nie ma.
ja znam jednego homoseksualiste i to jest zwykły, normalny, inteligentny człowiek. niczym nie różni się ode mnie [heteroseksualistki], bo przeciez on też kocha człowieka.

wiecie kto tu jest chory? nie geje, tylko wy. zastanowcie się... tolerancja powinna jakaś byc w tym kraju.

[ gdybym była zmysłem - to dotykiem ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale niestety niema tolerancji i nic z tym nie zrobisz dalej tam bedzie w naszym nazistowskim kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Elo Elo!!Ja Was ludzie nie rozumiem!!

Ktoś tam wyżej powiedział,tj.napisał ze "ależ ja jestem za homo ale w promieniu 100 km ..." czy cos takiego...no ludzie!!
Weźcie sie opanujcie bo sami chyba nie widzicie cio piszecie!!
To tak jakbym powiedziała ze chce kanapke bez chleba!!Sorówka ale to jest przesada!!Geye czy lesbijki maja takie samo prawo do pokazywania swoich uczuc jak my,ludzie heterosexualni...a płeć nie gra roli...;)
Jeśli ktoś nie potrafi zaakceptować homosexualizmu to ciekawe co bedzie kiedy jego wlasne dziecko przyjedzie i powie "jestem geyem" albo "jestem lesbijką"...wydziedziczycie dziecko z rodziny bo macie takiego "ała"??Sorry ale to jest nie fair


Mi$ka ;)

[ gdybym była zmysłem - to dotykiem ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ohoho ilez sie zmienilo odkad przestalam tu wchodzic
i jeszcze pare miesiecy temu pisalam ze nie zrobilabym sobie kolczyka w jezyku.. , a go mam razem z 3 innymi nabytymi podczas przerwy
do kamila i innych osob majacych podobne poglady - nie czytalam wszystkich postow waszego pieprzenia, ale koles... daj spokoj mowisz ze wszystkie te kolczyki u lasek to po to by byc 'coo'... hm moze po czesci masz racje, bo bardzo duzo jest takich ktore robia w pepku czy jezyku bo to jest MODNE, ale nie uogolniaj prosze.. ja mam swoje kolczyki, ktore kocham, bo interesuje sie piercingiem i to moja najwieksza jak dotad pasja... i wcale nie przekluwam sie by byc cool. bo wrecz przeciwnie ludzie nie uwazaja tego co robie za cos fajnego ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
mi się to bardzo podoba i słyszałam że jest to bezpieczne... nie spotkałam się jeszcze z osobą która by miała kolczyk w języku i sepleniła... sama zmieżam sobie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz takich dupencji pelno widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
Hej... mam kolczyk od stycznia tego roku. Jesli chodzi o jedzenie to róznie to bywa, gdyz u jednych opuchlizna zchodzi szybko u innych gorzej z tym... ja już jadłam normalnie w drugim dniu po zrobieniu kolczyka, a moja przyjaciółka miała problemy przez tydzień. Ja polecam duzo zimnego, serki, letnie zupki.. i sama zobaczysz jak język będzie reagował. Co seplenienia się - to ja na początku strasznie się wysławiałam, ale to kwestia przyzwyczajenia, chociaz jeśli masz dziwne "r" To może Ci być cięzko... Całowanie- ja nie miałam żadnych problemów i jeszcze padło pytanie o to czy widac kolczyk... fakt widać jeśli rozmawiasz albo się szerzej uśmiechniesz to zawsze coś błyśnie w buźce i nie trudno zauważyć... Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz pozdrawiam

"...pamiętaj aby strach przed działaniem nigdy nie wykluczył Cię z gry... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ***ie nie balas sie przekuc sobie jezyka ja jak o tym pomysle to niewiem niedobrze mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
paulus182 nie powiedziała, że się nie bałam chorowałam na kolczyk 2 lata ale nigdy nie miałam odwagi iśc go zrobić ale w styczniu siedziałysmy z przyjaciółką w szkole a ona do mnie "ania wiesz co idziemy sobie z ostatniej lekcji i jedziemy zrobic kolczyki w języku" a ja na to " no dobra" i śmiałam sie bo myślałam że to są żarty okazało się ,że wylądowałyśmy u kosmetyczki... no i pomyślałam "a co mi tam, przezyję" i powiem Ci ze samo przekłucie nie boli tylko później już jest troszke gorzej, ale da się przeżyć... Chciałam i zrobiłam

"...pamiętaj aby strach przed działaniem nigdy nie wykluczył Cię z gry... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium