SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 489796

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Ja już nie daje rady;/;/ tak nawala to kolano. na dole.. aż cała łydka z przodu normalnie jak czasem noga dretwieje to tak boli..tgaki ogromny ból.. aaałaaa
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1505
motyl6674 w tym Strzyżowie byl jakis koles z Krakowa i po odsiedzeniu 2 dni po zabiegu pojechal do Krakowa samochodem

Dzis moge dac ci tylko nr komorkowy lekarza mozesz dzwonic do niego kiedy chcesz i sie umowic a namiary na Strzyżów dam Ci jutro bo mam na karcie zabiegowej nr komorkowy do niego wysle Ci PRV bo niewiem czy tak na ogolnym moge dac ;)

Pozdrawiam
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1505
motyl6674 lekarz powiedzial mi ze po tygodniu moge isc do szkoly ;)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie moge wyslac Ci PRV na gg napisz do mnie 1519294
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3856
a chodziles o kulach czy cos takiego? na ile zwolnienie z wfu?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rulezzz nie chodzilem o zadnych kulach ani zadnych usztywniaczach poprostu czuje sie teraz dobrze i czekam na rekonstrukcje ;)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a zwolnienie z wf pewnie bede mial do czerwca ale niewiem jaka narazie mam do kocna stycznia
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 462
a co powiecie na Zakopane i dr Papież?? Wie ktoś coś o nim. Poleciła go koleżanka mojej mamy i podobno jakiegoś jej szwagra czy coś dobre poskładali
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3856
Tzn ja rekonstrukcji na pewno nie bede mial bo przyczyna mojego bolu nie tkwi w wiazadle. Raczej mam ta chondromalacje lub cos tam z rzepka. Jak sadzisz na ile dostane zwolnienie lub powiedz ile ty dostales. Najgorsze jest to ze teraz jest wlasnie okres zawodow w kosza na ktore czekalem caly rok narazie swietnie nam idzie. w nastepna srode kolejne mecze [rejonowe] pozniej mozliwe ze wojewodztwo. przyznam beze mnei bedzie im trudno i nie wiem czy wytrzymam tzn. przebrne przez te zawody czy juz w tej chwili zglaszac sie do lekarza. co o tym sadzicie?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jesli chodz o zwolnienie z wf to dostalem narazie na 3mc ale pewnie dostane do kocna czerwca mozesz pogorszyc sobie sprawe ale ja tam niewiem nie jestem lekarzem zebym ja ocenial co i jak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Leki na trądzik --> ceny