SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 656841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
jestem trzeci tydzien po operacji,kolano zginam do kąta 75 stopni bez problemu,wyprost robie swobodnie z lekkim nawet przeprostem.Autem jezdze juz bez problemu(sprzeglo hydrauliczne,długa orteza na nodze z regulacja zgiecia i przeprostu).Moja lekarz rehabilitant mowi,ze najwiekszy nacisk trzeba klasc na wszelakie cwiczenia poczawszy od intensywnych rehabilitacji a skonczywszy w domu na powtorzeniach setki razy stymulowania kazdej grupy miesniowej.I tak tez mi przykazala,kazala mi nawet kupic obciazniki,ktore owija sie wokol piszczeli i trenuje setki powtorzen.Na pewno ma bardzo dobre referenje gdyz byla wieloletnim ordynatorem w szpitalu rehabilitacyjnym pod Gdanskiem.Pozdrowka dla wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
klinton9! to super, że wracasz do zdrówka! Grunt to dobry rehabilitant i dużo samozaparcia! :)

A wracając jeszcze do łąkotek, na chłopski rozum też mi się wydaje, że jak coś ma się zrosnąć to powinno być unieruchomione. Lekarz mi tego jednak nie sugerował. Znalazłam w necie taki tekst ,,Badania kliniczne wykazały, że uszkodzenia łąkotek mogą ulec wygojeniu w obrębie sfery unaczynionej (tzw. przytorebkowej) jeżeli została zachowana stabilność stawu"...
Ale o ewentualnym unieruchomieniu ani słowa... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Gita, Wojslaw, kradam - dzięki za łąkotkowe rady!

Gita, widzę, że jesteśmy w podobnym wieku! :) Ja też ubolewam nad nartami... Buuu... A jeszcze bardziej ubolewam nad łażeniem po górach... Ale myślę, że znajdziemy sobie jakiś fajny zamiennik dla fajnych, kulawych babek i nie będziemy za te parę lat sflaczałe. Co to to nie!!! )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Ups... Tego ostatniego nie miało być! Przepraszam, chyba coś nie tak mi się wcisnęło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
... mi sie wydawało że to GO-ON jest tańszym odpowiednikiem jakiegoś droższego zastrzyku. Zobaczymy, lekarz mówił żeby zamówić GO-ON.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Oni mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi to wciskają ludziom różne Go-Ony, Halgany, Osty, Syncromy i inne badziewia. Niby wszystkie zawierają kwas hialuronowy tylko ciekawe dlaczego jeden kosztuje 100 zł a drugi 1300??? Czy na pewno ich skład chemiczny jest taki sam? Musiałby się wypowiedzieć jakiś farmaceuta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
ania 77, tez mam taką nadzieję, będziemy uprawiać sport - szachy i brydż ). Nie wiem jak to jest, ale mnie również kilka razy przypadkiem ta O K****A wskoczyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
No i znowu to się stało...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
a ja wstawiłam uśmieszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Ja też wstawiłam uśmieszki! Widocznie to jest taki szyfr dla ,,o K***A" :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Wiecej