logo
zamknij zamknij

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja cd...

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79866

0 5 0
napisał(a)
wojciech13
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 938
Napinalem miesnie tylko.

Luis

napisał(a)
soltys88
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
ogolnie z tego co wiem w najlepszych klinikach punkcji sie nie robi w ogole, jak plyn jest w kolanie to musi byc jakis stan zapalny bo inaczej sam by sie wchlonal. Oklady z lodu jak najbardziej. Z cwiczeniami ostroznie, jak kolano jest podraznione to wlasnie nalezy na nie uwazasz bo plyn bedzie dalej sie zbieral.
napisał(a)
manfred_86
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3074
O to chodzi że nie jest podrażnione i mnie nie boli a płyn jest uraz był ponad miesiąc temu. Boli mnie jedynie piszczel. Kiedyś miałem niestabilne drugie kolano i podczas urazów zbierał się płyn ale po ok. 2 tyg. już go nie było dlatego dziwi mnie że tu tyle czasu minęło a płyn nadal jest
napisał(a)
soltys88
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
widocznie cos tam jest draznione...inaczej plynu by nie bylo...Bol nie musi wystepowac zeby bylo cos zle, niestety...Do lekarza niech on sie wykaze, za to mu placa.
napisał(a)
braiquin
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1365
Oklady z kwasu bornego i z kapusty na golabki :)

Memento mori..

napisał(a)
Showcase
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1013 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41669
i pomodlić się.... pomaga na 100%....
napisał(a)
soltys88
Ekspert
to ja od siebie herbate z cytryna
napisał(a)
stopalek
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 702
słuchajcie mam pytanie, 24 stycznia wybieram sie na konsultacje do Dr. Kominiaka w szczecinie. Słyszał może ktoś coś na temat tego doktora bo właśnie szykuje sie na rekonstrukcje a coś słyszałem o tym lekarzu że robi w miare dobrze ACL. Jeżeli ktokolwiek wie cokolwiek to czekam na informacje:)

Cel : waga- 100kg
bic-45
klata-125
Pożyjemy zobaczymy

napisał(a)
grzywi
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 92
Witam ,jestem 7 miesięcy po rekonstrukcji(metoda przeszczep z więzadła rzepki) mam pytanie podczas zabawy sylwestrowej tańcząc oberka, poczułem taki lekkie chrupnięcie może taki przeskok , nie było ta takie nie przyjemne jak przy zerwaniu ale zawsze, co to mogło być?? W nowy rok czułem lekkie kucie pod kolanem od zewnętrznej strony ale dzisiaj jest już wszystko ok, nic nie spuchło czy mogłem uszkodzić więzadło??

Grzywi

napisał(a)
soltys88
Ekspert
raczej nie, chrupniecia sie beda zdazac jeszcze nie raz...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bol nad kostka

Następny temat

REHABILITACJA po ARTROSKOPII stawu SKOKOWEGO

ZAPRASZAMY NA DEBIUTY 2018 ESP EUROPE SPORT POWER - 17-18.02.2018

DEBIUTY PZKFITS SUMMER EDITION NA FIWE 2017

Stephanie Davis w Polsce

Zapraszamy na FIWE 2017 - 09-10.09.2017 w Warszawie

Jak aspiryna i inne NLPZ hamują przyrost mięśni?

3 ćwiczenia idealne pod BJJ i nie tylko

Powrót do formy po wakacjach, jak zacząć?

Jarmuż - co w sobie kryje?