SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
witam
Szukam kogos kto mial uszkodzona rzepke a konkretnie wyskoczyla z kolana i po chwili wrocila na swoje miejsce.Napiszcie czy mozna wam bylo chodzic po tym urazie jezeli nie to kiedy i ile czasu trzeba zeby w miare sprawnie sie poruszac i moc pracowac.Kolano ne tea chwile mam lekko podpuchniete i moge zgiac z malym bolem.dzieki i czekam na opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Pokrak10 8 tygodni kiedy to było , już zapomniałam. U mnie dzisiaj 20 tygodni minęło. Wczoraj wreszcie zaczęłam ćwiczyć na suwnicy, ortopeda kazał mi juz po 12 tygodniu ,ale stwierdziłam że to chyba przesada. Zbierałam się już od miesiąca ale lenistwo mnie dopadło a poza tym jeździłam na rowerze to może nie zbyt dużo ale coś.
Chyba tez mieliście chwile kiedy mieliście dość ćwiczeń
Blota chyba raczej odwrotnie w ortezie ale bez kul. Mi kazał orto odstawić kule jak mi szwy zdjął bo jeszcze sobie bardziej pochszanie mięśnia i dłużej mi się zejdzie z odbudową. Poza tym noga stabilna można ją obciążać, oczywiście bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
http://kulturystyka.com.pl/archiwum/t/10874  trochę lektury dla tych co maja problem z 4 głowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
Właśnie, może mi ktoś pomóc z tymi ćwiczeniami na siłce?? Tzn chodzi mi o to jakie ćwiczenia wykonywać najlepiej, na których przyrządach, ile mniej więcej serii i powtórzeń. Ja właśnie zacząłem 19 tydzień i pasiło by mi zacząć tą siłke, bo w sumie lenistwo, jedyne co to na basen chodziłem, a no jeszcze do pracy poszedłem a tam tez musze troszkę nóżkami przebierać. To przeskakiwanie w kolanie mnie zaczyna bardzo denerwować, dlatego mam nadzieje że jak odbuduje cos te mięśnie to będzie lepiej, oby:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Ogotaj1 wypychanie na suwnicy bez przeprostów w kolanie, orbitrek, i przyciąganie piety do pośladka leżąc na brzuchu na maszynie noi maszyna do odwodzenia i przywodzenia, rower normalny. Aby nie prostowanie nogi siedząc to za jakieś 2 mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Ogotaj przejdzie ci napewno:) ja tez tak mialem ale zabralem sie do odbudowy 4glowego na serio (silka) i teraz jest ok, tzn przeskakuje ale sporadycznie raz na 5 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
moniaiadi - mozesz wyjasnic dlaczego nie polecasz narazie tego cwiczenia: prostowanie nog na maszynie siedzac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
siła ścinająca... niestety u mnie w okolicy kazdy reha to poleca od początku (***ane patafiany) aż zal sciska... jak się uda zrobić to acl bez rozwalenia go tutaj to będzie Cud nad Wisłą 2.0...

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-04-08 19:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
A Ty Szakal jakie ćwiczenia preferujesz??
Można np z gryfem czy tam lekkim obciązeniem małe przysiady robić czy raczej nie??

Dzięki Monia, a możesz mi jeszcze napisac przykładowo Twój cykl(ile ćwiczen różnych w dniu robisz na noge), ile robisz serii, powtórzeń?? Jeśli Ci się chce:)

Kużwa po pracy jestem dość zmęczony, noga mnie lekko pobolewa... czyli sam sobie szukam wymówek żeby nie chodzić na siłke:):) ale nie ma bata, po weekendzie ide
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium