SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4647
ludziska a powiedzcie jak sam moment operacji u was przebiegał bo sie troszke spinam... ile trwała czy bolało cos, jakies komplikacje, czy tez byliscie tak zesrani jak ja... Pzdr

"nie liczy się ile masz w łapie, liczy się to ze jesteś wariatem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
antiself czytaj moj profil jeszcze raz, ale ze zrozumieniem co do tego starzu:) a jesli chodzi o hmb to fajny z ciebie znawca skoro myslisz ze moge sobie w kiblu spuscic lol. JAG ja tez mam problemy z wyprostem i to wlasnie szczegolnie rano jest najgorzej- w czasie treningu gdy wszystko delikatnie porozciagam jest w sumie ok- wyprost i zgiecie prawie pelne. Nic przeciez nie mozna zrobic tylko trenowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Operacji nie trzeba sie bac bo i tak nic nie bedziesz czul, a po niej dostaniesz przeciwbole:) moja operacja trwala 2,5 godziny (!!!) ale to dlatego ze mialem wiele skrzepow krwi w srodku i musieli mi to pierw oczyscic. Zesrany? No moze troszke bylem- balem sie tylko zeby wszystko bylo ok, a nie bolu. W moim przypadku bylo najgorzej po operacji hehehe bo dola dostalem i nie chcialem jesc:/ klucilem sie z kazdym do okola lol i w ogole bylem wku....jacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4647
2,5 godziny... <mdleje>
A miałes znieczulenie od pasa w doł na obie nogi czy tylko na jedna i czy dostałes "głupiego jasia"??

"nie liczy się ile masz w łapie, liczy się to ze jesteś wariatem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Mialem znieczulenie ogolne:) nawet nie wiem kiedy mi swiatlo wylaczyli:) hahah takie KO:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
aceelka1 dlaczego sie boisz normalnego rowera?????? Może masz lenie i nie chce ci sie jeździć.Szybciej do formy wrócisz przynajmniej . Ja sobie jeszcze opór podkkręcam i wtedy czuje 4 głowy. Do roboty nie leniu****..!!!!!!!!!!!!

SzakalBWA za mało ćwiczyłeś przez te 2,5 miesiąca, obijasz sie i masz efekty ha ha,mnie ortopeda opiepsza cały czas za słabe rezultaty. Kazał mi centymetr wziąć na następną wizytę.Ja od 2 mc też straciłam chęci do ćwiczeń, ale po świętach chyba się wezmę porządnie

Zmieniony przez - moniaiadi w dniu 2010-03-27 12:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
VVenoM strzał w kręgosłup i 2,5 godziny słuchania muzyki. Żadnych jasiów głupich bo po co?Mi anestezjolog wziął z sali mp4 i miałam z bani, ale wiercenie słyszałam w piszczelu.A jak mi śrubki wkręcał to z taka siła że musiałam sie trzymać jedna ręka żeby nie zlecieć.
Najgorsze leżenie po 6 godzin to była tylko masakra poza tym ok więc sie nie przejmój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11813
@Szakal
wiekszosc odzywek to zwykle naciaganie ludzi (hmb.glutamina.tribulusy inne bzdury )

https://www.sfd.pl/HMB__jak_i_czy_działa_-t117011.html

masz tu przykladowy art o hmb

@Acelka

cos ci wolno idzie ta rehabilitacja, po poroku to juz spokojnie moglabys miec pelne zgiecie, i zaczac cwiczyc noge z wiekszymi ciezarami



Zmieniony przez - antiself w dniu 2010-03-27 12:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
nabierzecie się tego różnego świństwa a później za 10 lat jak przestaje sie ćwiczyć to obrasta sie w tłuszcz a ciśnienie 220\160.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78
hej

Po skręceniu, zacząłęm rehabilitację, pole+ciezarek+roweryk, od zdarzenia minał miesiąć i prawie 2 tygodnie. Mogę chodzić bez stabilizatora, mogę bez niego wchodzić po schodach. Niestety wizytę u ortopedy mam dopiero 14 kwietnia... W stabilizatorze, biegałem, nie dużo, ale jednak. Dobrze ten bieg rokuje czy się nie sugerować, czuję się lepiej, czasem wbiegnę lub zbiegnę parę schodków, zapominam się ;P

Co o tym myślicie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

WHEY premium