SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kolana ból

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 610

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 977
Przygody z siłownią co prawda jeszcze nie rozpocząłem,ale po wfach na których obciążamy dosyć mocno kolana (siatkówka,skok wzwyż),właśnie one mnie bolą. Trenowałem siatkówkę 7 lat i moje pytanie brzmi czy są jakieś ćwiczenia na uda nie obciążające kolan oraz czy są jakieś specyfiki na kolana ? Glukozamina(arthrostop) nie pomaga.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
Jeżeli masz przeciążóne stawy albo co gorsza po intensywnym uprawianiu siatki jakieś uszkodzenia chrząstki stawowej to glukozamina nic nie pomoże. Zapytaj o zastrzyki dostawowe które poprawiają smarowanie kolan i działają przeciwbólowo. Mój kolega miał podany MONOVISC który jest sporo tańszy od Synvisc i jest podawany tylko raz a nie kilka co tydzień. Jest bardzo zadowolony powodzenia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
Jeżeli masz przeciążóne stawy albo co gorsza po intensywnym uprawianiu siatki jakieś uszkodzenia chrząstki stawowej to glukozamina nic nie pomoże. Zapytaj o zastrzyki dostawowe które poprawiają smarowanie kolan i działają przeciwbólowo. Mój kolega miał podany MONOVISC który jest sporo tańszy od Synvisc i jest podawany tylko raz a nie kilka co tydzień. Jest bardzo zadowolony powodzenia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 977
Gdzie można dostać taki zastrzyk ? A czy produkt taki jak animal flex mógłby mi pomóc ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz kolana

Następny temat

Wzrost w wieku 15,5 lat .

Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki