SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koktajlik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75
Witam, czy mazia która powstanie ze zmieszania np. 2 całych jajek, szklanki mleka i banana ma szansę zaistnieć w diecie na masę i czy będzie to miało sens? Od niecałego miesiąca jestem na diecie którą sobie ułożyłem, chyba nic specjalnego, ale przez ten czas jakoś szczęśliwie przybyło mi 3-4 kg. Chciałbym tym wynalazkiem zastąpić posiłki o 10:00 i 15:00. Muszę tak kombinować ze względu na ograniczony budżet, do tej pory te posiłki to była maślanka naturalna 1litr + banan oraz twaróg półtłusty wymieszany z bananem, pomyślałem że jak taką papkę zmieszam samemu to przez miesiąc kilkadziesiąt zł zaoszczędzę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
Niecały miesiąc i 3-4kg przybyło? To niezłą miskę masz. Myślę, że szłoby dać chociaż niech ktoś "obcykany" w tych sprawach się wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75
No tak się udało ;) Może temu tak szybko bo przez październik straciłem 4-5kg, za bardzo chciałem na korycie zaoszczędzić, było tanio i niezdrowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie spożuywamy surowych jajek bynajmniej nie polecam
przytyłeś bo zwiększyłeś podaż kcal ot co

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75
Czyli gotowane jajka wkomponowane w banana i mleko by przeszły? Pomijając już fakt że pewnie nie będzie to cudnie wyglądało, nie wiem jak ze smakiem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przeszły by ale nie smakowały by

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

otręby owsiane zamiast płatków owsianych

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium