SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy i trening??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
Siemka mam pytanie odnośnie treningu!!!Cwicze nastepująco pon.klata przedramie wt.biceps triceps śr.barki nogi czw.przerwa pt.klata przedramie so.biceps triceps niedz. barki nogi.Biore deke.Chcialbym sie dowiedziec czy to jest dobry trening i czy 6 razy w tygodniu to nie za duzo??

GKS Katowice Hooligans

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
No fakt. Jezeli dopiero zaczynasz cwiczyc to rob trening obwodowy. Za dzielony mozesz lapac sie po kilku miesiacach. No i nie bierz koksow bo na prawde zrobisz sobie wiecej zlego niz pozytecznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
To zly trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Fatalnie. A taki pierwszy z brzegu przyklad: jak Ty robisz ten triceps, ze kolejnego dnia jestes w stanie cwiczyc barki?

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
To jakby ktos mogł mi skorygowac ten plan treningowy??

GKS Katowice Hooligans

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
dorzuc mete albo albo propionat. wypasem jest polączenie z winsem
przy takim treningu to se możesz zajoba poćwiczyć

Zmieniony przez - Haldo w dniu 2005-04-10 15:07:52

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Kurde...ale jak nie wiedziales jak stworzyc dobry plan to dlaczego wziales sie za dece? Widac nie jestes gotowy na koks.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Nie potrafisz treningu sobie ulozyc a za koksy sie lapiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
heh nie masz pojęcia o treningu a sięgasz za koks dziwne

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
Wziolem wczoraj dopiero pierwszy strzał.No to chłopaki skorygujcie mi te plan treningowy żeby mięśnie rosły po koksach:)

GKS Katowice Hooligans

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Tu nie ma co korygowac. Musisz sobie ulozyc nowy. Myslisz ze jak bedziesz mial 6 dni treningowych to super. Wystarcza Ci 3, 4 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
Dobra zaraz ułoże nowy plan treningowy i mi go ocenicie.A ile dni w tygodniu powinno się ćwiczyć podczas brania sterydów??Żeby były jak najlepsze przyrosty??

GKS Katowice Hooligans

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy (dynamika) ver 1.2

Następny temat

>>siła<<

WHEY premium