SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksować czy nie ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1307
Mam pytanko! Na początek napiszę, że mam 24 lat 86 kg (pół roku temu 96) nie trenuję od 4 lat. Zaczełem pakować jak miałem 15 lat i ważyłem 54 kg. Zaznaczę, że mam 172 wzrostu, po 3 latach treningu całkiem fajnie wyglądałem, przed maturą miałem 82 km i 42 w łapce. Oczywiścię nie będę ściemniał, że nie brałem (próbowałem takich koksów jak: metka, teść, omka, deka). Ale przestałem trenować i z kolesia który miał problemy z przybieraniem wagi, zrobił się pilpecik 96 kilowy. Trochę teraz zrzuciłem i jestem na etapie kończenia własnej siłowni i lada dzień ruszam do boju (jeny jak się cieszę). I w związku z tym poradzcię mi chłopy jak się za to zabrać nie chcę się znowu zrobić grubasem! Chciałbym się ładnie napakować i nie wiem czy odrazu sięgnąć po jakiś dobry koks (jaki???), czy może jakoś podejść do treningu inaczej! Z góry dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
jesli mialbym Ci powiedziec czy i w jaki sposob masz podejsc inaczej do treningu i diety musialbym najpierw uslyszec jak to wszystko mialo sie u ciebie wczesniej.

co do koksow pogadamy jak ustosunkujesz sie do pierwszego akapitu.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.










.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1307
A więc to było tak! Jako 15 latek trenowałem około roku nie biorąć nic! Efektu nie było jeśli chodzi o masę, wogólę miałem problem przybrać nawet pół kg. zyskałem trochę na sile i to wszystko. Postanowiłem wtedy udać się do bardziej "profesjonalnej" siłowni! Trenowałem tam jakiś czas no i poznałem tam kolesia który był starszy o demnie i zaczeliśmy trenować razem. Ja jako młody człowiek szybko dałem się nakłonić na kosk i efekty były natychmiastowe (oczywiścię zaczełem stosować do tego sensowną dietę i trenowąć w systemie 3 razy w tygodniu, max 4 razy w zależności jak się czułem). mój trening wyglądał tak krótkie serie i duże ciężary to pzrynosiło jak mi niezły efekt. Stosując koks uzyskiwałem w okresie ok 2 miesięcy 5-8 kg. Póżniej coś z tego gubiłem. Jak miałem 19 lat wziełem dece i po pewnym czasie przestałem chodzić do siłowni i zaczeły się moje kłopoty z tyciem! Pracę mam za biurkiem, brak ruchu i to wszystko się tak jakoś skumulowało, że tego sadełka mam za dużo. Od pewnego czasu trochę się odchudzam, ale to nie to, o co mi chodzi. Maży mi się jakieś 90 kg. masy ciała, ale mięśni a nie wody! Z mojego doświadczenia wiem, że gdy nie stosowałem koksu i regularnie trenowałem to wyniki były znikome (stałem w miejscu). Dlatego teraz chcę sprubować treningu i diety które pozwolą mi na budowę masy, ale boję się grzebać w treningach przez pół roku nic nie biorąc i dojść znowu do wniosku, że jednak bez koksu to bez sensu! To narazie tyle!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1332
moim zdaniem koksuj dalej ale ja niemam doświadczenia więc sie nie udzielam. w jakim wieku brałeś omke i jakie były efekty?czy od tego czasu coś urosłeś? jestem w podobnej sytuacji z tym że mam troszke ponad 16 lat.właśnie zaczołem omke.prosze odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
skoro wracasz do sportu to tak czy inaczej decyzję o zastosowaniu dopingu powinieneś podjąć za conajmniej pół roku

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1307
Odpowiadam na pytanie odnośnie omki! Z tego co pamiętam to miałem w jednym 2 miesięcznym cyklu 2 opakowania omki (10 strzałów) + 200 stówki metki! To naprawdę działało masa paszła szybko po 3 tygodniach od stosowania zaczołem przybierać po ok 1 - 1,5 kg na tydzień! No i siła też się poprawiła! Pamiętam, że poprawiłem wynik w tym okresię na ławcę z 100 na 115 kg. To było całkiem sporo jak na 17 latka. Ale to był efek tymczasowy! Naprawdę długo musiałem się po tym męczyć "na sucho", żeby coś z tego utrzymać! Nigdy nie brałem samej omki więc nie wiem jak zadziała bez metki z tego co widziałem to sama nie przynosi za dobrych efektów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1307
Z tym pół roku to może i racja! Tylko, że boję się zarżnąć jak będę jechał na sucho! Nie mam doświadczenia z suplementami! Może warto by było spróbować Keretyny, Odżywek, itp. Tylko za bardzo nie wiem jak sobię dietę ustawić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1332
sam sie przekonam co wejdzie po tych 7 strzałach i kreatynie ale dzięki ze odpisałeś.gdyby mi tak weszło tyle kilo to bym był happy!!pożyjemy zobaczymy. a co z wzrostem? mi przeszkadza moje 172 a ci?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol

Następny temat

7 omki

WHEY premium