SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Koksik90/Dziennik/ Zrobić coś z niczego !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2508

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4807
No no dobry motywator tu do mnie wpada

Zmieniony przez - Koksik90 w dniu 2010-05-24 21:02:34

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1020 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7766
NIE OBIJAĆ SIE QR**!!!!!!!

"Ut exeam melior"
http://siepomaga.pl/s/klikaj 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4807
Dziś bez treningu więc trzeba sie "obijac"(czytaj regenerować)
Ciekawy jestem jak tam wymiary ;p az mnie korci zeby sie pomierzyc ;)Ale jednak pasowalo by zaczekac jeszcze z miesiąc i wtedy sie zobaczy czy cos urosło

napisał(a)
Początkujący
Trening nr 8

Sroda-10
1.Wyciskanie na ławce poziomej - 40-45-50-55-60-65-70-75(6)
2.Ściaganie drązka wyciagu gornego do klaty- 5 x 10 35-35-40-40-40
3.Wyciskanie zza karku - 5 x 10 - 25-30-35-40-45
4.Unoszenie sztangielek na boki - 5 x 10 - 8-8-8-8-8
+ Kaptury 3 x 25 - 15 kg w jednej hantli.

KurFFa od jutra do roboty ;) Nie wiem czy bedzie czas i siły na trening.Mysle nad zakupieniem BCAA.Moze troche pomoze.

napisał(a)
Początkujący
PROSIŁBYM MODA O USUNIĘCIE TEGO DZIENNIKA GDYZ NIE BEDE TERAZ PRZEZ NAJBLIZSZE KILKA MIESIECY CWICZYL.

Pozdro

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1020 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7766
oho kolega nam wymięka dawaj dawaj nie marudź. Twardym trzeba być

"Ut exeam melior"
http://siepomaga.pl/s/klikaj 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8760
Uuuuuu...
napisał(a)
Początkujący
No KurVa nie mam czasu na silke.Tyram od 7 do 20 w robocie.a silownie mam tylko w poniedzialki srody i piatki wlasnie do 20! Dzis akurat wczesniej troche jestem ale juz nie ma sensu na 20 min isc.
Nie widze sensu prowadzenia dziennika w tym wypadku.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna z Olimpa

Następny temat

Jak cwiczenia na przod a jakie na tyl barkow ?

Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć?