SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Klejący się ryż

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 835

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4870 Napisanych postów 95041 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 711170
ja to pamiętam jeszcze czasy jak byłem mały i mama garnek z ryżem zawijała w gazety i wkładała między pościel

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 838 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42775
Chciała uchronić Twoje łapy przed mąką ryżową
napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Szacuny 2313 Napisanych postów 20241 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85737
Ja zawsze robię podobnie z kaszą i ryżem Po gotowaniu zawijam w ręcznik i tak zostawiam do czasu zjedzenia

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1191 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66734
Wystarczy przerzucić sie na ryz basmati. Mi sie nie zdarzyło żeby wyszedł klejący, chyba ze bardzo rozgotujesz to może.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sernik "ciasteczkowy"

Następny temat

Kulturystyczny omlet po chińsku by BiggerStronger

TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie?