SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Klatka piersiowa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Witam, mam 15 lat i ważę 70 kg. Mam około 180 cm wzrostu i mam problem z "męskimi cyckami". Kiepsko to wygląda i się z tym wstydzę gdyż na brzuchu mam już widoczny sześciopak. Co mam robić ? Jaką dietę sobię ułozyć?

Waga: 70

Wzrost: 180

Obwód klatki: 87

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 78

Obwód uda: 52

Obwód łydki: 36

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: średnio/niski

Aktywność w ciągu dnia: Codziennie abs, droga do szkoły, WF w szkole.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Poniedziałek/Piątek Trening Muay Thai, wtorek koszykówka, środa siłownia, czwartek, niedziela biegam, sobota trening domatora.

Odżywianie: 5 posiłków, śniadanie jajecznica+odżywka białkowa, 2 śniadanie 2 kanapki z chlebem orkiszonowym. Obiad ryż z piersią z kurczaka. Później zwykle 2-3 kanapki z chlebem orkiszonowym i na kolacje mleko 0,5 % tłuszczu + płatki corn flaksy (te orginalne) nie słodzone i 1-2 kanapka z chlebem orkiszonowym

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: Brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: Mogę poświęcić codziennie cały dzień.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Redukcyjne to L-carityna gold z olimpa i thermo speed. Nie podziałały.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: TAK.

Stosowane wcześniej diety: Brak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2137 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19442
ginekomastia :)
napisał(a)
Początkujący
Nie sądzę że mam ginekomastie bo moje "cycki" nie są takie wypukłe tylko takie wyciągniete jakby.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4392
wrzuc fote to ulatwi sprawe
Pozdro
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1917
wrzuc fote. w tym wieku to moze byc wszystko. od kiedy to masz ? robiles jakies badania ? w wieku 15 lat kazdy poleci Ci poczekac, jesli to lipo to musisz zejsc naprawde nisko z tluszczem. pzdr
napisał(a)
Początkujący
Od 10-11 lat mam to. No wstawię w pon fote.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny

Następny temat

Surowe jajko-Dobre czy Złe?

Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii