SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1581
Witam!
Więc na wstępie, tak wiem, kształt klatki zależy od genów jak i inne rzeczy w tym sporcie, ale może jednak ktoś z Was ma pomysł jak choć trochę zniwelować słabe geny klatki przez które ona nie wygląda jakoś estetycznie.

Od stycznia zaczynam redukcję tak więc wiem również że wygląd trochę się poprawi bo proporcję będą lepsze ale może pomysł na jakieś zniwelowanie nieestetycznej "dziury".

Trening klatki piersiowej wygląda następująco:

Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 12x10x8
Wyciskanie hantli na ławce dodatniej 12x10x8
Hammer skierowany ku górze 15x12x10
Sztanga skos w dół 12x10x8
Ściąganie linek z bramy górnej 15x12x10

Ciężar biorę taki żeby zrobić przybliżoną ilość powtórzeń jaką napisałem nie dając rady zrobić już powtórzenia więcej.

Załączam zdjęcia żeby było wiadome o jaką "dziurę" chodzi.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
Takie masz przyczepy mięśni klatki, z czasem jak nabierzesz masy ( oczywiście mięśniowej ) to będzie to widoczne w mniejszym stopniu.
tak od siebie polecam redukcje juz


Zmieniony przez - superblake w dniu 2015-12-11 20:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1581
Czyli plan treningowy jest okej, żadnych ćwiczeń niwelujących moją dziurkę raczej nie znajdę więc pozostaje mi ćwiczyć dalej i dalej i dalej? :)

Właśnie jak napisałem przymierzam się do redukcji, trochę FATu się zebrało ale tak jestem zadowolony bo z wagi 60 kg skoczyłem do 86 kg i choć trochę wyglądam jak człowiek. :)


Zmieniony przez - Muton w dniu 2015-12-11 20:58:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
tak jak napisales, genty, a w szczegolnosci umiejscowienie przyczepow miensi piersiowych, jak i sama budowa brzusca miensiowego.
co do treningu nie lepiej wybrac 3 cwiczenia a przepracowac je solidniej?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Genetyki nie ominiesz, ale nie jest taka zła. zrobisz redukcje to tłuszcz Ci troche spadnie i od razu bedzie lepiej wygladało. A co do treningu to ja bym zmieniał dwa cwiczenia co trening. Zostawiłbym Płaska, skos w górny, skos dolny, a zmieniałbym izolacyjne co trening np.. Da to troche inny bodziec do wzrostu miesni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1581
Co rozumiesz przez przepracować solidniej? Zrobić 3 ćwiczenia np. po 5 serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
dokladnie przykladowo
jedno cwiczenie na skosie, jedno na plasko i trzecie na dol
+opcjonalnie rozciagajace jak rozpietki czy brama

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1581
No to już wiem wszystko, więc temat można zamknąć. ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
im miesien bedzie lepszej jakosci tym mniej bedzie Ci to przeszkadzalo a moze nawet dobrze wygladac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wzrostem...

Następny temat

Początki Boks+Siłownia

WHEY premium