SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18656
Witam Was
Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje jakis plan treningowy na klatke - bo szczerze mowiac bardzo slabo mi to rosnie, i czy jest taki plan albo jakis uklad cwiczen ktore byc moze ktos z Was stosowal i ktore sprawily ze klata zaczela rosnac itd.
Dzieki za porady i wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Mysle, ze w zupelnosci wystarczy jak skoncentrujesz sie na sztangielkach. Nie wiem ile dokladnie cwiczysz, ale jesli Twoj staz jest wystarczajacy to mozesz pokusic sie o wyrzucenie wyciskania sztangi i pozostawienie samych sztangielek. To bedzie wystarczajacy szok dla orgaznimu. Tylko to bardzo ciezki trening, jesli umiejetnie przeprowadzony. Oczywiscie ciezary sa mniejsze, wiec teoretycznie mniejsza praca miesnia. Ale w praktyce nalezy sie starac wykonywac cwiczenia sporymi ciezarami (dla danej osoby) jednoczesnie w pelni kontrolujac ruch. Zaangazowanych jest znacznie wiecej miesni stabilizujacych. Poza tym w zasadzie nie mozna rozluzniac klatki w gornej fazie (wymuszone utrzymanie napiecia). Dodatkowo nalezy pokusic sie o spiecie. W dolnej fazie porzadnie rozciagac miesnie. Rozciaganie wprowadzic rowniez miedzy seriami.
Dla mnie podstawowym problemem byl zawsze ciezar sztangielki. Ciezko bylo mi podniesc ja do wlasciwej dla cwiczenia pozycji. W piwnicy samemu ciezko. Mozna pomagac sobie nogami, dokladniej mowiac- kolanami.
Pamietaj jednak, ze technika cwiczenia na pierwszym miejscu, potem ciezar.

Pozdrawiam serdecznie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Nie ma takich planów . Poniewaz kazdy jest inny na kazdego inne bodzce reagują . Wrzuc swoj trening klatki to zobaczymy gdzie robisz błędy. Ale jak na moje oko to błedy techniczne są u Ciebie przyczyną . Heh jak u 80% ludzi którzy maja z takim rzeczami problemy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
Ile lat już ćwiczysz. Bo jak krótko to pewnie z Tobą jest tak, jak i ze mną. Mi klatka nie chciała rosnąć wogóle, chłopacy sie śmiali że łape mam za***istą a klatki 0, no ale minał już jakiś czas i widze efekty, oni tez. Moim zdaniem największym ćwiczeniem i najtrudniejszym jest nie tylko motywacja, ale cierpliwość. Trenuj, trenuj tylko dobrze technicznie, oczywiście lektura atlasu www.kulturystyka.pl/atlas ale zdaje mi się że Ty jusch to przyswoiłeś. No i jak Yakuza wspominał, zapodaj plan. Pozdrawiam

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 619
To jest dobry plan na klatke:
10 serii sztangą na płaskiej progresja od 30 do 5 powt.
10 serri wyciskanie hantli ( tak samo )
10 s. rozpietek bez progresji
na drugi tydzien zmieniasz tylko wszystko na skos
na trzeci na skos w dół i tak w kółko !!!

You're better off dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
10 seri ? hmm to chyba nie za dobry plan ,chyba ze chodzilo Ci o powtorzenia to musze sie nad nim zastanowic . . .

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
A może przydałby Ci się mały "szok"

Looknij na https://www.sfd.pl/temat184578/ 
To bardzo ciekawy post.

Ale w przedewszystkim jednak zastanów się czy twój trening jest prawidłowo ułożony i czy wykonujesz go dobrze technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
płk.Denat nie poerwszy raz pieszesz ******ły- wiem ze na kazdego dziala co innego inne bodzce, itp. ale kazdy jest inny a dla czlowikea z nieduzym stazem 30 serii na klatke to wybacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
To wogule nie jest dla człowieka bo 30 serii LOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 619
mi urosło jakoś...

You're better off dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 619
ja stosowałem ten plan gdy mój staż wynosił lekko ponad rok i było ok

You're better off dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4915
denat i po tych 30 seriach jeszcze masz sile pisac na forum... hardcorowiec z ciebie%)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba - przykładowe treningi

Następny temat

Trening a Sex

WHEY premium