logo
zamknij zamknij

Klata klatka porada

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3091

3 5 1
napisał(a)
Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywki, Suplementy. Zgłoś naruszenie
shotokan89
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123
Witam wiem ze były poruszane juz te tematy ale prosze o konkretna odp czy to jest wada klatki piersiowej czy po prostu brak masy...(waga 70 kg wzrost 190)
dzieki...

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4011 Napisanych postów 90283 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 499012
o jaką wadę Ci chodzi, zaznacz ją czy opisz.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
dexterpro
Ekspert
Szacuny 390 Napisanych postów 24589 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 101815
70kg przy 190cm to za przeproszeniem obóz musisz solidnie kg dorzucić żeby to dobrze wyglądało.

No i nie ten dział.
napisał(a)
shotokan89
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123
wada-szewska klatka czy tam lejkwowata
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4011 Napisanych postów 90283 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 499012
ja nic nie widzę

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
shotokan89
Początkujący
kurde to nie wiem moze za bardzo sie przejmuje moze naprawde jestem za chudy ale na srodku klatki jest taki dołek reszta nie jest znieksztalcona moze wysle inne zdjecie
napisał(a)
Czesiek43
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 19664 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 61874
nic nie widać, bierz sie za mase

Pomogłem? Nie żałuj soga!!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/[DT]_Czesiek_43__powrót_do_korzeni_-t1052127.html 

napisał(a)
shotokan89
Początkujący
toooo ulga jest hehe dzieki za odp czas na budowe masy pozdrawiam
napisał(a)
mareckizawada
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 590 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13076
Jakieś tam lekkie wklęśnięcie widać ,prawdopodobnie szybko rosłeś w krótkim okresie czasu , jak nabierzesz trochę masy mięśniowej nic nie będzie widać
napisał(a)
shotokan89
Początkujący
moze kolego masz 100 procentowa racje w gimnazjum byłem najmniejszy z klasy a w tech dobiłem do 192 cm wzrostu hehe wydaje mi sie ze to raczej nie jest jakas duza wada np szewska klatka bo jak patzre na zdjecia innych to masakra mozliwe ze przykryje to masa ale lekki dołek jest
napisał(a)
mareckizawada
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 590 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13076
Dobra wiadomość to to że masa napewno to przykryje , a zła że przy tym wzroście ciężko będzie o dobrą masę tak ze ze 2 lata trzeba poćwiczyć jak dla Ciebie do celowo powinno być to z 95-100kg i to bez tłuszczu .Jak narazie to widzę że co najwyrzej parę pompek robisz dziennie a żelaza to chyba nie miałeś w rękach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bic większy o 2cm

Następny temat

Plan treningowy na mase dla początkującego

Czy w ciąży warto trenować?

3 najczęstsze urazy na siłowni

Jak poprawić wytrzymałość?

Orzechowe kluski jaglane

HOT weteranki polskiej sceny Bikini Fitness

Metody progresji: piramida – plusy i minusy

Ile kilogramów można schudnąć w miesiąc?

Ostro trenuję a nie chudnę - poznaj 3 powody, dlaczego tak się dzieje