SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Budowa domu i nieoszczędzanie się przy tym domu cudownym...ogólnie brak aktywności sportowej z racji zmęczenia innymi aktywnościami, zaniedbane skrzywienie kręgosłupa - takie oto przyczyny u mojej mamy

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
moja mama, to rezultat ciezkiej pracy przy budowie domu(noszenie 20kg pustakow o ile nie wiecej) zaraz po trzeciej ciązy i praca na wsi, czyli zero oszczedzania swojego zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a moja mama też miala właśnie z okresu budowy domu niewyleczoną dyskopatię, Sheep dopiero mi to uświadomiłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
żeby nie było mama nie ma problemów z osteoporozą, chociaż ma problemy z tarczycą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
W ogóle zero zdrowych zachowań typu podnoszenie czegoś z przysiadu tylko schylanie się aż mnie boli jak o tym myślę :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Sheep jak to przy budowie domu, trzeba szybko, bo trzeba budowę było zamknąć w przeciągu roku z wykończeniem włącznie... ja też kiedyś nie myślałam o tym, żeby podnosić z przysiadu, ale pracuje nad zmianą nawyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
masakra te budowy naprawdę, teraz to jest tak że prawie się nie dotyka do tego, no może malowanie ewentualnie...ale na pewno nie noszenie pustaków

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moja mówi ze od noszenia ciezkich siatek z zakupami w czasie stanu wojennego, ale tez u niej była zanidaban rwa kulszowa, stan zapalny przeszdła w hroniczny to sie przyczyniło do pogłebienia
czyli co by nie mówic ale trzeba dbac o kregosłup
moi rodzice mówia ze wszytscy ich znajomi co budowali sie maja problemy z kręgosłupem.. niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A Kittie sie ze mnie podsmiewala, ze ma taki wozek na zakup jakbym miala 80 lat Tylko moja trolley jeszcze brzydsza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium