SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dobre

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
kur.wa jestem już całkiem zdegenerowana skoro 4chanowy humor bawi mnie do łez




Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-09-20 11:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
dupa mi rośnie mówię wam, stała się ulubioną częścią mojego ciała ostatnio se macam kilka razy dziennie to co się pod tkanką miękką ukrywa i jestem pełna podziwu dla niej to samo zaczynam robić z ramionami - jak se nie zmacam choćby raz dziennie to jestem chora &

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
jestem w połowie treningu i zaraz mnie szlag trafi. Wchodzenie na ławkę zrobiłam tylko w połowie, poj**ałam wszystko, w koncu nie wiedziałam, ile już na co zrobiłam. W ogóle płakać mi się chce i jestem zestresowana w taki sposób, że ledwo robię ćwiczenia. Taki osłabiający wk***. Czemuuuu :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
hej, oglądam "ekstremalny kurs piękna", fajne treningi /tvn style/, NIE MA ZE BOLI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Guiyuan
jestem w połowie treningu i zaraz mnie szlag trafi. Wchodzenie na ławkę zrobiłam tylko w połowie, poj**ałam wszystko, w koncu nie wiedziałam, ile już na co zrobiłam. W ogóle płakać mi się chce i jestem zestresowana w taki sposób, że ledwo robię ćwiczenia. Taki osłabiający wk***. Czemuuuu :|


Langsam, langsam uber alles! Nie poddawaj się kobieto

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Guiyuan
W ogóle płakać mi się chce i jestem zestresowana w taki sposób, że ledwo robię ćwiczenia. Taki osłabiający wk***. Czemuuuu :|


rob od nowa albo usiadz i placz az @ sie pojawi- get a grip

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja czekam aż odejdzie. Jak nie miałam denerwowałam się bo nie miałam, jak mam to się denerwuję bo mam
No ale już dzisiaj się obkurczyłam trochę - widzę po gumce na nadgarstku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium