SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka ważnych pytań

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
A więc mam następujące pytania:
1. Biore codziennie preparat multiwitaminowy z minerałami (raz dziennie) i nie wiem kiedy mam go brać?? Przy posiłku? Rano, czy może w innej porze?
2. Zastanawiałem się nad kupnem pasu neoprenowego (wyszczuplającego) Czy Waszym zdaniem warto? Nosić go tylko w czasie treningu?
3. Co myślicie o treningu brzucha z obciążeniem? Chce zwiększyć mase mięśni brzucha trenując 2-3 razy w tygodniu i zastanawiam się czy trenować z obciążeniem np z talerzem od sztangi.
4. Pytanie powiązane z poprzednim, a mianowicie co myślicie o ćwiczeniu brzucha na wyciągu warto? Ile powtórzeń robić?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi pzdr

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
1. Biore codziennie preparat multiwitaminowy z minerałami (raz dziennie) i nie wiem kiedy mam go brać?? Przy posiłku? Rano, czy może w innej porze? do śniadania może być.
2. Zastanawiałem się nad kupnem pasu neoprenowego (wyszczuplającego) Czy Waszym zdaniem warto? Nosić go tylko w czasie treningu? nie warto.
3. Co myślicie o treningu brzucha z obciążeniem? Chce zwiększyć mase mięśni brzucha trenując 2-3 razy w tygodniu i zastanawiam się czy trenować z obciążeniem np z talerzem od sztangi. bardzo dobry pomysł, brzuch to mięśnie jak każde inne.
4. Pytanie powiązane z poprzednim, a mianowicie co myślicie o ćwiczeniu brzucha na wyciągu warto? Ile powtórzeń robić?
nie lubię, ale mój partner treningowy chwali.
przy brzuchu osobiście stosuję zakres 10-20 powtórzeń, ale często to sprawa indywidualna.



pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Dzięki SOG ;) Może ktoś jeszcze się wypowie...dlaczego pasa nie warto? Mój kumpel używa i chwali go, a brzuch poci się znacznie szybciej...

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
a co mu z pocenia?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
W wielu źródłach pisze, że pas pomaga, nawet jeden z polski czołowych kulturystów poleca stosowanie go-czytałem w gazecie, poza tym tłuszcz to sporo wody, tak też czytałem w sprawdzonym źródle, więc pocenie znacznie ułatwia jego usuwanie...i już sam nie wiem, bo niektórzy mówią, że warto, a inni, że nie, a nie chce wyrzuć kasy w błoto...pzdr

"Trening czyni mistrza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg 2x w tygodniu ????

Następny temat

Rozpiska Siłownia +Boks

WHEY premium