SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan gl. o uda

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
Witam;)Jestem kobieta i mam 26lat...W tam tym roku przez zla diete przetylam ok 6kg,po roku pracy (z rozna intensywnoscia) stracilam 9kg i po kilka cm z poszczegolnych czesci ciala...
Chcialabym schudnac jeszcze 3-4kg...Szczegolnie zalezy mi na wyszczupleniu ud i zgubieniu troche z brzuszka/dolne partie/ oraz boczki,jestem typem klepsydry...
Jaka stosowac diete i jakie wykonywac cw,aby moje uda staly sie szczuplejsze???Przez pewien czas biegalam i cwiczylam... zauwazylam,ze moje uda zrobily sie "grubsze",podejrzewam,ze w miesniach doszlo do metabolizmu i miesnie zwiekszy swoja objetosc (dobrze kombinuje?)...nie zauwazylam wyszczuplenia ud.Przez ok 10 dni chodzilam na rolletic,wtedy stracilam z ud po 2-3cm.Jakie wykonywac cw,aby wyszczuplic nogi?Jaka stosowac diete?
Co drugi dzien jezdze na rowerze ok 15km,codziennie bede robila 100-120 brzuszkow,co dalej?

m.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3064
Nie istnieje miejscowe spalanie tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
polecam dieta zbilansowana/ low carb z lekkim deficytem kalorycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
A ile masz wzrostu, ile ważysz i jaki masz obwód uda? Dobrze by było gdybyś wstawiła zdjęcie sylwetki wraz z udami. Muszę wiedzieć jak dokładnie wygląda problem żeby wiedzieć, z ktorej strony zaatakować.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20


Mam 170 wzrostu,w tej chwili waze ok 65kg,mam mocna kosc...
* talia 75
* biodra 92
* udo (u gory) 57
Czy moze byc taka fotka?Na jednej widac cala figure a na drugiej same uda...

m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20


I cala figura

m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
To może zabrzmieć seksistowsko, ale chodziło mi raczej o zdjęcia ciała, gdzie można zobaczyć jak się prezentuje ta noga na tle reszty ciała i jak w jakim stopniu jest otłuszczona /czyli zdjęcia w bikini /, ale z goła widać, że nie jesteś gruba, nie masz znaczącej nadwagi, a to co chcesz osiągnąc to już detale.

Polecam Ci zatem ten oto dział. Załóż temat.

https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html

Stworzony został specjalnie dla Pań dziewczyny tam ostro walczą, a doświadczone koleżanki mają ogromną wiedzę i na pewno pomogą

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapraszamy do Lejdis, zapraszamy
zaloz temat, wklej zdjecie w bikini, napisz, co cwiczysz i co jesz (ankieta w podlaczonym temacie), a ktos na pewno ci pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
Wiem,wiem,ze foto w bikini,ale chwilowo brak ;)Juz tam pytam! :)dzieki.

m.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szwedzkie Tabletki Odchudzające SLANK

Następny temat

Low Carb POMOCY

WHEY premium