SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan / pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich , forum przegladam od pewnego czasu juz ale jako ze dopiero dzisiaj postanowilem sie troche popytac innych osob niz tych co znam osobiscie i sami cwicza juz jakis czas to postanowilem zalozyc temat.
Cwicze narazie na silowni troche ponad 3 miesiace , lecz pierwszy miesiac nazwalbym raczej "poznawaniem" silowni przez to ze mialem malo czasu na nia. Teraz od 2 miesiecy chodze systematycznie 3 razy w tygodniu i poprawilem wage z 70 do 77. Teraz mam 2 tydzien w ktorym przeszedlem na trening FBW ( mam nadzieje ze nie pomylilem skrotu ). Moze przejde do konkretow.

Cwicze w poniedziaki , srody , piatki. Kazdego dnia cwicze kazda partie miesci.
Duze - Pierwsza seria : 20 powtorzen , by sie rozgrzac a nie zmeczyc . Druga i Trzecia seria : 10 powtorzen , by zostalo mi sily na max 4,5 powtorzen. Robie ok 45sekundowe przerwy pomiedzy seriami
Male - Pierwsza seria : tak samo jak w przypadku duzych. Druga Trzecia i Czwarta seria : 10 powtorzen by zostalo mi sily max na 4,5 powotrzen rowniez ( chociaz tutaj w Czwartej serii juz z tym zapasem bywa roznie )

To nie jest moj trening a taki mi znajomy polecil wiec takie pytanie , czy to jest dobre jak na moj stopien "zaawansowania"?
Co do diety to staram sie trzymac , lecz w zwiazku ze studiami to w rozne dni bywa roznie dlatego mam Gainera i Bialko ( te drugie to biore codziennie ). Posiadam kreatyne ( gratis do 5kg Gainera ktorego kupilem ) ale mam zamiar w niedlalekiej przyszlosci kupic Nitro II wiec nie chce jeszcze jej uzywac i w sumie boje sie ze nie jest to jakas dobrej jakosci. Mam 20 lat 184cm 77kg

Jakies podpowiedzi co do treningow beda mile widziane , pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masówka ?

Następny temat

Pomóżcie Studiemu... klatka - mega problem

WHEY premium