SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Znowu zaatakuje porcja kilku pytan ;)

Poniedzialek,sroda i piatek = treningi muay thai
wtorek i czwartek = treningi capoeiry
sobota - fbw domatora
+codziennie staram sie trenowac brzuch i pompki na kosciach.

1: plan na trening brzucha wyglada tak :
spinanie/unoszenia kolan w lezeniu plasko
skrety tulowia w lezeniu
brzuszki
russian twist
Czy powinienem cos zmienic ? ograniczylem ilosc brzuszkow na rzecz dodania russian twista w plan. Dodatkowo robie go (rt) z uzyciem ciezarka 5 kg.
2: czy oplaca sie chodzic na silownie TYLKO w soboty ,zamiast treningu domatora?
3: ile czasu maja trwac przerwy miedzy seriami i cwiczeniami?
dotychczas stosowalem 30 sek przerwy miedzy seriami i 1 min miedzy cwiczeniami.
4: Suplementy. Mieszkam w Irlandii,i mam problem ze znalezieniem jakichs konkretnych suplementow, badz sklepow, a nie mam doswiadczenia co do zamawiania przez internet (czytalem tez narzekania na oszustow ;) ).Narazie stosowalem najwzwyklejsze proteiny w proszku ze sklepu ze zdrowa zywnoscia . Co powinienem stosowac pod okiem sportow walki ? z innych tematow czytalem o BCAA,co pewnie musialbym zamowic ;)
5: Chcialbym uwidocznic kaloryferek,ale jest przykryty tluszczykiem ( dolna partia brzucha bardziej )
Warto zainteresowac sie rowniez jakims spalaczem tluszczu?
Wiem oczywiscie ze najwazniejsza jest dieta,niestety mam z nia troche problemow,szczegolnie ze wzgledu na moje waskie menu :P
6: Jak czesto stosowac proteiny ktorych uzywam ( do czasu kupienia czegos konkretniejszego ) ? Pani w sklepie mowila ze raz po treningu,chociaz mam wrazenie ze powinienem stosowac to nawet w dni beztreningowe.

Czytalem ostatnio rowniez o wspanialosci srodkow z acai. Jest w tym cos?

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
rozumiem ze nikomu sie nie spieszy odpowiedziec :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKRET odnośnie treningu na redukcję

Następny temat

7 miesięcy ćwiczeń na siłowni - brak efektów (duży temat)

WHEY premium