SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań co do zrzucania kilogramów i biegania.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 589
Na początku wakacji ważyłem 80 kg, przy 181 wzrostu i 17 lat teraz zbliża się koniec a ja ważę już 71+ planije zejść do 68 podczas roku szkolnego (bieganie dookoła stadionu)
Przed dietą oczywiście dużo czytałem o zrzucaniu i wgl oczywiście wyczytałem że białko węgle witaminy itp.
Wszystko to w mojej diecie było nieraz nawet na czczo, ale zawsze lubiłem maślanki kefiry ryże makarony itp.
Zbytnio też się nie głodziłem około 2200 kcal dziennie ( 600-700 kcal to śniadanie) i raczej nie miałem problemu ze spaleniem tego ponieważ 6 dni w tygodniu biegałem średnio po 2h w niedzielę robiłęm sobie słodki dzień czyli jakiś baton chleb z nutellą itp.
Moje pytanie brzmi czy polecacie mi abym sobie kupił jakieś odżywki z węglami czy raczej zostać przy tym że będę jadł większe ilości makaronów itp. bo przecież wiadomo że 2h to spory wysiłek do tej pory po biegu uzupełniałem węgle najlepiej jak potrafiłem ale teraz szkoła i wiadomo raczej czasu nie będzie na takie jedzienie raczej kanapeczki rano jakaś owsianka i do szkoły później obiad jakaś zupa i właśnie dlatego chcę sobie kupić węgle i do jakieś witaminy i minerały;)
Drugie pytanie to takie czy dobrze że w niedzilę się lekko obżeram? podkreślam że nie mam problemu ze spaleniem tego ;)
I po dwóch godzinach biegu około 19 do 21 czułem się bardzo dobrze nawet lepiej niż przed biegami, wstawałem wcześniej miałem lepsze samopoczucie bez zakwasów .
Jakie suplementy mi polecicie dodatkowo do biegania ? ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
co do kupowania wegli nie warto , łatwo je dostarczysz z pozywienia np . banan
co do obzerania sie w niedziele , przy redukcji nie ma sensu bo albo robisz coś porzadnie i jakoś wygladac albo nie zawracac sobie glowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja pomoc

Następny temat

Pomocy(Trochę zielony)

WHEY premium