SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań - Początki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15

Waga

70

Wzrost

175
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Witam ; )

Otóż jak wyżej widać mam 15 lat, od tygodnia chodzę na siłownie. Trzy razy w tygodniu po około 2 godziny. Mam zamiar chodzić na siłownie do wakacji (10 miesięcy) i przez ten czas nabrać trochę masy, a potem to wyrzeźbić, aby uzyskać dość przyzwoitą sylwetkę. Przed wakacjami chodziłem około 2 miesięcy na siłownie, ale to co robiłem itd raczej nie było najlepsze. Chciałem się zapytać jak łączyć partie ciała, jak się odżywiać, jakie ćwiczenia wykonywać, aby wszystko przynosiło jak najlepsze rezulataty. I czy 3x w tygodniu po 2 godziny wystarczy na wszystko? Z góry dziękuje za pomoc ; )

Aktualna Sylwetka:


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz jakieś problemy zdrowotne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Nie mam żadnych problemów zdrowotnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Poczytaj podwieszone posty w tym dziale i odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program treningowy dla bardzo poczatkujacego :)

Następny temat

Początek przygody z siłownią

WHEY premium