SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy moge sprawdzić cypka ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3853
Siema, posiadam Cypionat z Galaxy Pharmaceuticals i dzis poszlo pierwsze bicie. Niestety dopiero po zakupie dowiedzialem sie z kilku źródeł że ten lab ostro zaniża stężenia. Po jakim czasie moge zrobic badania zeby sprawdzic poziom testa? Jedni mówią,ze nie wazne ze to dlugi estr - test to test i od razu bedzie w wynikach, inni że musi sie rozkrecic. To jak ?

MEDICINE STUDENT
SPORTS PASSIONATE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663996
po 4 iniekcji idź na spokojnie , badania robisz w kolejny dzień po strzale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3853
Dzieki :)

MEDICINE STUDENT
SPORTS PASSIONATE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Test od razu po pierwszej iniekcji będzie wyżej niż naturalnie, ale cypio jakoś po ok trzech trzech i pół tygodniach osiąga max, jakoś tak, enan minimalnie szybciej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663996
zioekt
Test od razu po pierwszej iniekcji będzie wyżej niż naturalnie, ale cypio jakoś po ok trzech trzech i pół tygodniach osiąga max, jakoś tak, enan minimalnie szybciej.


a kto ci powiedział że po 3.5 tygodnia ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś widziałem wykresy przy różnej częstotliwości bicia, różnych estrów i środków,kiedy jest max,kiedy 50%,ale nie wiem gdzie to jest,dlatego nie podałem dokładnie kiedy jest max,bo ni chu..nie pamiętam. Tu np jakaś taka strona, skasuj link od razu. http://www.consultdrminas.com/aesthetic/hrt.html na sfd też było dużo tematów kiedyś.

Tu nie ma cypka,ale enan jest:

https://www.sfd.pl/Testosteron_enanthate_stale_stezenie_od_3_dnia-t251305.html

Po śniadaniu poszukam tej strony o którą mi chodzi. Może znajdę.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-11-20 10:10:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663996
no i wg wykresu testa kiedy jest szczyt po wbiciu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak cypio po niecałych 3tyg,enana dłużej. Jakoś mi się skojarzyło że enan szybciej. Ale ogólnie pisząc z pamięci wiele się nie pomyliłem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam mam pytanie w sprawie cyklu

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium