SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy machnąć cardio? bardzo ograniczony czasowo.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

m

Wiek

21

Waga

89

Wzrost

183

Cel treningowy

redukcja + pojawienie się lekkich mięśni

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

2000kcal, idealna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

lekki ból pleców na dole ale uczę się techniki

Zażywane suplementy

bcca, ba, witaminy, wpc

Ostatnio przerabiany plan

fbw A/B
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
witam

na silownie chodze wtorek czwartek i sobota. robie trening fbw i jestem na redukcji

plan mam super, diete mam super , nie o to tutaj chodzi

tylko w te dni treningowe moge chodzic na silownie. poniedzialek,sroda,piatek,niedziela od 8 rana do 23 nie ma mnie praktycznie w domu.

praca + inne obowiazki i jestem obładowany.

z racji ze jestem na redukcji chcę robić też cardio 20-30 minut bieżni dla zdrowia ale tez dla lekkiego zrzucenia fatu lub też interwały na bieżni 1:1 (45s np. 12 na biezni, 45s np. 7 poziom na biezni)

czytam to forum i czytam i kazdy mowi ze nie moge krecic aerobów po treningu fbw nawet na redukcji

biore bcaa, beta alanine, białko wpc oraz witaminki

i tu pytanie. co zrobic z tym cardio? az takie zabojstwo to jest po treningu fbw 30 minut cardio mimo ze sie zabezpieczam bcaa itp?

czekam na porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
A ile Ci zajmuje cały trening siłowy ? Łącznie z rozgrzewką ?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
godzina około. liczac przerwy na serie itp i chcialem po tej niecałej godzince 20-30 minut cardio/interwałow wrzucic ale kazdy mowi ze w dzien wolny od treningu ale ja po prostu nie mam fizycznie jak tego zrobic bo mnie nie ma w domu wcale oprocz wt/czw/sb gdzie cwicze fbw na silowni

czy moge to krecic po treningu jak biore bcaa? moze jakos inaczej brac to bcaa zeby sie zabezpieczyc?



Zmieniony przez - shakers123 w dniu 2015-09-16 11:15:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Daj bcaa po treningu solowym i ciśnij bcaa - będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
daj bcaa po treningu solowym i cisnij cardio? chyba tak mialo byc? :D bo oszałałem troche po tym twoim poscie haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Oczywiście, że chodziło o cardio.Adzik trochę zachlał wczoraj, a wtedy takie rzeczy się zdarzają.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16latek potrzebuje planu

Następny temat

Plan na mase do spr.

WHEY premium