SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy efekty???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Czesc.Jestem drugi tydzen w trkcie cyklu(deca+WD)deca juz 2 strzaly a winko 5.Jak na razie nie widze efektow zadnych(to moj pierwszy cykl)czy powinienem sie juz niepokoic czy raczej spokojnie czekac.(jem wiecej)Kiedy ewentualnie moge sie spodziewac zmian????oczywiscie na lepsze,bo dzis nogi mialem slabsze niz przed cyklem(przysiady)i stad moje zdziwienie i niepokoj.
A teraz z innej beczki:dzis robilem strzala z winka.Za zadna cholere nie moglem wbic igly(miesien rozluzniony)cisne i cisne a ona nic.Nie mialem innej wiec cisne na sile,w koncu weszla ale z naprawde duzymi oporami.Pisze,wiec przezylm,heh ale z miejsca iniekcji wycieklo nieco winstrolu.Myslalem ,ze mis erce peknie,taka strata.A teraz pytanie:wiem,ze to nie jest normalne ,ze plyn "wraca"ale co moglo byc nie tak???Robilem go tak jak poprzednie,wbijajac igle prostopadle do dupska,wiec co bylo nie tak???
Pozdr.

mars

mars

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj! Na pierwsze efekty musisz jeszcze poczekac.Deka powoli sie rozkreca-mijaja 3-4 tyg. zanim widac efekty.Winstrol dopiero widac po 8-10 strzalach.
Jesli plyn wraca to nic zlego-mi tez to sie zdarzalo.Po wyciagnieciu igly natychmiast przyloz wacik,a zminimalizujesz wyciek.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
widocznie trafiłęśna tępą igłe.Jak igła miała jużkontakt ze skórą to powinno sięzmienić igłe.Aby substancja nie wyciekała zawsze po strzale zostawiam na ok10s igłę w mięśniu i dopiero wtedy wyciągam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
.............. . . . .
. . . . .
. . . . .
. .............. ..
. . . ..
. . . . .
. . . . .
. . . . .

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie zakupiłem 10 strzałów omki teraz tylko niewiem jak się robi zastrzyk tzn na jaka głębokość wbić igłę czy po wbiciu w tyłek odciagnac troszke tłuczek żeby pojawiła się odrobina krwi, moze ktos ma zdięcia jak robić zastrzyki wiem że to śmiesznie brzmi ale medycyny niekończyłem ,a może w przechodni pigoła i zrobi zastrzyki))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Krzychu.podstawa do zadawania pytan na tym forum i oczekiwania odpowiedzi,jest WYPELNIENIE PROFILU(sam musialem to zrobic),poze tym pytasz nie w tym poscie.
PS.Dzieki chlopaki za odpowiedzi.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzychu ojj omadren to kibel i tyle spuchniesz na ryju i potem i tak spadnie 10 to za malo

co do zastrzykow kat 45 do skory dupy zaciagni bo jak trafisz na zyle to kibel ja trafilkem mialem jeden dzien temp 39 i dreszcze tyak jak by grypa ale po dniu koniec

mars ja jestem na cyklu deki i tecia i sa efekty juz iwdoczne bardzo 3 ty mam za soba i 3 przed soba wiec cos nie tak z twoim towarem a jak sie skoczyla?

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
duralas wg ciebie 10 omki to za malo jak na cykl ??? LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Duralas dział doping to nie pole doświadczalne dla twoich nieprzemyślanych postów.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 strzałów starczy tak przynajmniej powiedzial mi ten co mi sprzedawał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no pewnie nastepnym razem ci powie ze 20 starczy - jemu tylko na kasie zalezy a twoje zdrowie mu wisi. LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol - pomaga?

Następny temat

PROHORMONY

WHEY premium