SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 851949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
alez on byl ostatnim bez wywalonego brzucha, ostatnim wygladajacym estetycznie i fajnie. teraz mi sie nawet olympii nie chce ogladac ani zawodow, bo jak widze wyzylone nieproporcjonalne kupy jak branch warren to mi sie zygac chce. z tamtego "pokolenia" pozostal juz tylko dexter, a i on nie wyglada juz tak estetycznie i proporcjonalnie jak levrone kiedys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
dokładnie j/w
widziałeś Dohne, on może być kiedyś najlepszy
phil narazie jeszcze może sie poszczycić dobrą talią :D zobaczymy jak bedzie miał dwucyfrowy staż, brzuch też dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4398
...

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9446
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9446


1_1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9446


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9446


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
na levrone report sa juz foty, brakuje mi tylko zdjecia bezposrednio frontu ale i tak widac ze jest kozak.

[kolega wyzej pewnie te foty wrzucił ale u mnie sie nie wyswietlaja]

Zmieniony przez - fiszon w dniu 2010-05-16 20:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9446


No coś nie tak z tymi zdjęciami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium