SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 851811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Ja się zastanawiam nad jednym. Obiło mi się o uszy i o oczy, że Kevin miał robić pełną relację z przygotować do Arnold Classic - gdzie ta relacja? Czy chodzi o nagrywanie materiału co później wyjdzie na DVD/BD? Bo na razie chwali się 7cm w udzie na plus i tym, że waży 260 funtów. Skończy się na 230 funtach na zawodach bo znowu coś z dieta nie wyjdzie i nogi stracą ze 3cm z tego co doszło ;) TFU TFU obym sie mylił ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522664
'How I see it' odc. 19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Z najnowszego filmiku:









Zmieniony przez - Gubrin w dniu 14/02/2018 11:04:55
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Kulturystyka mnie nie interesuje jakos specjalnie ale ciekaw jestem efektu koncowego bo wygląda na konkretnie nabitego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Coraz bliżej do zawodów, nie mogę się doczekać zobaczenia formy Kevina i porównania ją do tej co miał na Olimpii.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-02-15 00:55:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388183
u niego o forme nie ma co sie raczej martwic, tylko zeby te szkity podciagnal zeby bylo bardziej proporcjonalnie niz na MRo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
lordknaga
u niego o forme nie ma co sie raczej martwic, tylko zeby te szkity podciagnal zeby bylo bardziej proporcjonalnie niz na MRo


Wspominał chyba w wywiadzie, że ma inną taktykę niż ostatnio (docięcie się na maks), bo przy dużej stracie masy nie ma szans z koniami na scenie, więc cholera wie jaka będzie ta jego forma.

Na tych screenach/filmiku wygląda faktycznie dobrze, jest efekt wow i 3D, ale tak jak mówisz bez foty całościowej ze szkitami/plecami/talią nadal niewiele można powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388183
takie foty puzzle juz dawal kiedys jeden gosc w dziale doping i bylo wow, a jak przyszlo co do czego i byla calosc to bylo spoko ale daleko od wow wiec trzeba czekac, te zawody kiedy maja byc?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522664
16-18 marca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Dowalił do pieca:




Dla porównania rok temu:


when you use a calculator in the gym, your a beast......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium