SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 604030

napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2859 Napisanych postów 36737 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 412963
16 miejsce na Mr. Olympia 2016

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-09-18 09:18:32
1

bądź na bieżąco z konkursami i newsami => http://www.facebook.com/SFDpl
unikatowe zdjęcia dawnych zawodników, złota era żelaznego sportu => http://www.sfd.pl/Z_archiwum_kulturystyki-f121.html
relacje z zawodów, aktualne formy zawodników => http://www.sfd.pl/Aktualności__Kulturystyka_i_Fitness-f144.html
brak chęci na trening? znudzony dietą? codzienna dawka motywacji => http://www.sfd.pl/Motywatory_Treningowe-f451.html 

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 6150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64139
Wyglądał lepiej jak na prejudging
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 6150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64139
Zdjęcie, wyżej się nie wysłało
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 766 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39511
Dużo lepiej niż na prejudging (wszystko dużo lepiej wypełnione i lepsza separacja), ciekawe czy "weźmie się za siebie" przez kolejny rok i poprawi plecy/nogi ... ciekawe czy byłby w ogóle w stanie
napisał(a)
Specjalista
Pewnie nie, powiedział, że to One Shot Deal
Pewnie nie zobaczymy już go na scenie. Może inna legenda zainspirowana Kevinem postanowi zrobić powrót :D
napisał(a)
Znawca
kuka23
Pewnie nie, powiedział, że to One Shot Deal

Po drodze zdążył zmienić zdanie ... ale to było przed wyjściem na scenę więc mógł się rozmyślić ;) Z tym, że jak nie będzie w stanie poprawić formy (nogi/plecy) to lepiej by wychodził na jakichś gościnnych pozowaniach niż w zawodach.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2890
I tak szacunek za to , że wystartował i zrobił super formę jak na ten wiek . To było do przewidzenia , że nie ma szans , także dziwi mnie jak ktoś łudził się , że będzie w top 5 .

Ciekawi mnie teraz co zrobi i jak będzie wyglądać. Ja tam nie znam się na tych sterydach itp , także moja wypowiedź może wydawać się dziwna ale pewnie albo zejdzie z towaru całkowicie i będzie żyć " normalnie " albo ograniczy dawki i chociaż trochę tej masy utrzyma ? Jak myślicie ?
2
napisał(a)
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 644 Napisanych postów 17927 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 622738

napisał(a)
Znawca
Tomek19900
Ciekawi mnie teraz co zrobi i jak będzie wyglądać. Ja tam nie znam się na tych sterydach itp , także moja wypowiedź może wydawać się dziwna ale pewnie albo zejdzie z towaru całkowicie i będzie żyć " normalnie " albo ograniczy dawki i chociaż trochę tej masy utrzyma ? Jak myślicie ?

Niestety nie utrzyma o ile zejdzie z towaru, jak ograniczy dawki to coś tam zostanie.
napisał(a)
Specjalista
Pozowanie fajnie zaprezentował, w Swoim stylu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness