SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Keto dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1597
Witam Chciałabym stracić tkanke tłuszczową, wymodelować i wyrzezbić ciało, kosci policzkowe, wyglądać chudo!
Czytałam na każdej stronie internetowej ile białka na Keto mam spożywać. Pisało że 1-1,5g na kg masy ciało albo i mniej. Ale nie piszą ile musisz spożywać ćwicząc. A zamierzam ćwiczyć x2siłowy + 2xinterwał w tygodniu.
Na diecie Keto musisz spożywać 20g węgli, białka nie wiem ile muszę... a reszta to tłuszcze.
Też musze zrobić jadłopis ale mi się nie układa :( to jest co mi wyszło...
ŚNIADANIE : -jajecznica+boczek+olej kokos+oopsiebread(+sos) -jajecznica+awokado+olej kokos+oopsiebread(+sos)
-jajecznica+boczek+awokado+olej kokos+oopsiebread(+sos)+sałata+ogórek kiszony -po prostu jajecznica z czymś a nie wiem z czym!!!!
2ŚNIADANIE : -oopsiebread+warzywa?+sałata+ogórek -oopsiebread+masło orzechowe -jogurt+maliny -jogurt+orzechy -orzechy -placki keto
- ciastka keto?
OBIAD : -mielone+brokuły+olej kokos
KOLACJA : -łosoś+szpinak+olej kokos/oliwa z oliwek
wiem, idealny jadłopis to nie jest... ale nie mam pomysłów i nie wiem jak kombinować z tymi olejami kiedy. i problem też w tym że jak układam jadłopis to wychodzi mniej węgli. z ok.10g. A sporo białka!!! Dodam że chce jeść to samo codziennie. Pomożecie w moim jadłopisie? Coś dodać? Jak powinien wyglądać?Co bym wzieła na "każdy" posiłek? Przy keto je się 1-3 razy dziennie. Ale to mit żeby jeść 5 razy dziennie? Czytałam na niektórych stronach że 3 spowalniają metabolizm a inni mówią że to ściema. Ja jakoś wybrałam 4 posiłki. Odpowiecie proszę na moje pytania?
1)ile białka spożywać
2)jak ma jadłopis wyglądać

3)ile posiłków jeść
z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12158 Napisanych postów 21993 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627315
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie, to na pewno nie Ona. To ktoś inny się podszywa

A hejterzy ci sami
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, 111 kg, 18 lat

Następny temat

Keto węglowodany

WHEY premium