SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KetoStix - Niewielkie/srednie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
czy odczyt z paskow ketostix o wartosci "niewielkie/srednio" oznacza, ze jestem w ketozie ? Czy raczej pasek powinien wskazywac wysokie stezenie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
To może oznaczać, że jesteś w średniej ketozie Jednak stężenie ketonów w moczu nie odzwierciedla ich poziomu we krwi. Z czasem przestaną być wydalane przez nerki, bo będą całkowicie spalane. Dodatkowo przy małym spożyciu wody jest większe zagęszczenie ketonów w moczu i wynik jest większy.

Ale jak już pisałem prawdopodobnie jesteś w umiarkowanej/lekkiej ketozie.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
ja tam paskow nie uzywam:) poznasz sam kiedy bedzieszw ketozie:)(np smierdzący pot,mocz, i oddech)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Paski kupilem z ciekawosci :). Na lowcarb smigam z przerwami od 3 lat i jakos ogarniam kiedy jestem w ketozie, dlatego zdziwily mnie te wyniki pomiarow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Jest różnica pomiędzy low carbem a dietą ketogeniczną, na tej pierwszej w zależności od organizmu zazwyczaj nie jesteś w ketozie.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

reset metabolizmu

Następny temat

Dieta 74kg i 175cm

WHEY premium