SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa podczas redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Kofeina pomaga spalac tluszcze i jest to przydatny, praktyczny oraz tani specyfik. W zwiazku z tym mam pytanko kiedy pic kawe i w jakich ilosciach. Czy picie 4 kubkow kawy w tygodniu jest szkodliwe? Mam aeroby 5 razy w tyg. i jeden raz mi wypada w sobote. Reszta w tygodniu po calym dniu w szkole (chodze na popoludniu) kawa bardzo mi pomaga podczas treningow wieczorem. W sobote moge sie bez niej obejsc . I kiedy najlepiej pic? Zwykle najpierw robilem silke, malo intensywny trening 20min, a potem kawa i aeroby. Czy nie byloby lepiej pic kawe przed silka? Czy moze zostawic tak jak teraz? Najpierw spale zapasy glikogenu podczas silki a kofeina zadziala pod koniec aerobow kiedy wlasnie najbardziej potrzeba dodatkowych sil. Co o tym sadzicie?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Poszukaj po supermarketach Red Pulsa, kosztuje ok 6zl. Jest chyba 16 tabletek to rozpuszczania. Cos tzpu red bull. Bedziesz mial na miesiacł+=

Zmieniony przez - LUKI w dniu 2006-05-16 22:35:09

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
30 min przed treningiem , ja bym nie pił po treningu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Nie pisze ze po treningu tylko miedzy treningiem miedzy silka (20min) a aerobami (35min). Intryguje mnie tylko ze kofeina utrudnia spalanie glikogenu. Czy moze lepiej wypic przed silka gdzie spalilbym co nieco glikogenu, a zaczela by wlasciwie dzialac akurat na aerobach co moglo by przyniesc jeszcze lepsze efekty? Moze ktos jeszcze sie wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Pij kiedy chcesz.
1

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak jak Charon , pij kiedy chcesz ale unikaj po treningu bo odwadnia i zamula żołądek przez co utrudnia wchłanianie posiłku

POZDRO!

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-05-15 23:44:05

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Po treningu nie widze wiekszego sensu pica kawy wkoncu dodatkowa energia jest ci potrzebna bardziej na treningu niz po. Chyba bede pil wlasnie zaraz przed silka. Kofeina bedzie sie aktywnie stopniowo uwalniac osiagajac max. efektywnosc wlasnie pod koniec aerobow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11278
polecam przed treningiem... szczegolnie w polaczeniu z kreatyna daje niezlego kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1475
Hmm ja sie chcioalem dowiedziec czy mozna pic kawe z cukrem czy to szkodzi ? i mleczkiem oczywscie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
ELIKSIR a ja natomiast słyszałem, że powinno sie unikać kofeiny podczas brania kreatyny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Różne rzeczy się słyszy i o różnych rzeczach się słyszy, ale chyba każdy ma swój rozum i umie wybierać wartościowe artykuły podparte badaniami z całego natłoku informacji.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Co laczenia krety z koffa to sa rozne opinie. Jak ktos wyzej napisal, ze trzeba samemu wybierac. Ja obecnie jestem na cyklu i pije kawe przed treningiem i nie czuje by to przeszkadzalo.

Dla przykladu wezmy x panda ktory ma w skladzie kofeine

Co do kawy na wycince to pomaga nam odnalezc energie ale i tez podkreca metabolizm

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłek przedtreningowy w mieście

Następny temat

Bieganie naczczo? A co z masą? -plz

WHEY premium