SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaszmir...--- dalsza droga

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
ooo na krioterapie to ja sie raczej nie pisze, juz mi wystarcza ta za oknem

Marzy mi sie za to cos a'la jacuzzi w domu. Wanny raczej nie zmienie bo to mieszkanie wynajmowane ale chetnie kupilabym jakas taka wkladka do wanny co robi babelki.


Wczoraj dzien beztreningowy. Bylam na szwendaniu sie po sklepach. Kupilam prawie kilo tych sardynek w calosci i niedziele bede kombinowala jak Luni mi poradzila ale czy ta to zjem majac swiadomosc ze tam ten kregoslup tkwi

leki:quensyl. tyroksyna, kortyzon
suple:omega, selen, wapn, wit B, ziolka tarczycowe,
picie: pokrzywa, kombucha, krople melisowe (alkoholowe) z woda, ziolka na sen, zielona, mate z guarana
warzywa: szparagowa ( duuuzo), pomidor, papryka, salata, rukola

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Ale za to po krioterapi to gorąco się robi
Byłam raz dawno temu, w ramach jakiej darmowej promocji. Miło wspominam. Seria zabiegów w kriokomorze podobno wspomaga odchudzanie, zwiększa siłę mięśniową i ruchomość w stawach... może się kiedyś skuszę zatem na kilka wejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Na pewno krio dziala pozytywnie na zdrowie. Moja mama w sanatorim miala i sobie chwalila
u mnie raczej jednak chyba nie wskazane ze wzgledu na zespol Raynauda

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
hej Kaszmirko

Zrobiłam tak jak mi radziłaś. Mam już termin do endokrynologa. Muszę dożyć do czerwca

Pozdrawiam cieplutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Po krioterapii to wierzę, że gorąco a jak w trakcie?
Kaszmir, jak surowe te rybki to możesz w głębokim tłuszczu usmażyć, jak frytki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
W trakcie nie było mi zimno i miałam wrażenie, że się pocę - może to z emocji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
wczoraj dzien jednym slowem nieudany

Mialam niezapowiedziana wizyte kulezanki. Oczywiscie milo bylo sie spotkac i pogadac, ale calkiem rozwalilo to moj dzienny plan.
Nie zrobilam wiec treningu silowego nuk a machanie i GPP.
Kulezanka przyniosla ciacho marcepanowe z lukrem i platkami migdalowymi ( jak za ciastami nie przepadam to to akurat lubie) ale nie dalam sie skusic wiec zabrala je sobie spowrotem

Mialam jednak duzo przerwe miedzy posilkami i gdy juz wyszla doslownie rzucilam sie na zarcie i zjadlam 2 posilki w przeciagu pol godziny co zaowocowalo tym ze czulam sie strasznie rozdeta i juz nie bylo mowy o przysiadach i takich tam cwiczeniach na nuki. Zrobilam wiec machanie i GPP. Odpuscilam tez ostatni posilek bo po GPP to bardziej mialam chec na niz na miske.


31.01 czwartek

---rano 30 min interwalow na orbim

---18:30
Moulin rouge
1. w kleku
-wymach noga pod siebie do prostej w tyl, 4x20
- wymach prosta gora dol 4x20
- pulsowanie w gore 4x20
- wymach zgieta noga w gore z powrotem na ukos kolanem do ziemi za noga kleczaca 4x20

2.lezac bokiem
- wznosy prostej nogi w gore 4x20
- pulsowanie prosta noga w gorze 4 x20
- podnoszeni nogi do wyprostu zjonajac w dole i dotykajac kolanem przed soba 4x20



GPP 6 obwodow:
-burpee 30 sek
-pajace 30 sek
-mountain climbers - 30sek
-walka z cieniem - 30sek
-podnoszenie kolan jak najwyzej -30sek
-odpoczynek -30 sek

leki:tyroksyna, quensyl, kortyzon
suple: prot.estra, selen,b complex,
picie:kombucha, pokrzywa
warzywa: pomidor, szparagowa, papryka

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
A według mnie całkiem udany - trening był, czysta micha też, nie uległaś pokusie... same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Kokosiku tyle ze micha niedojedzona i nie ten trening

ale mialam jeszcze taka mala satysfakcje malz sobie nalozyl na sztage 40kg ( czyli razem bylo z 50) i rusza do przysiadow -- zrobil z 7 odstawil i mowi " uch, ciezko" Mowie wiec " to teraz ja sprobuje" a on " a udzwigniesz tyle" to ja siup i tak bez rozgrzewki zrobilma z 5 powtorzen. Jego mina - bezcenna Yo potem zeby sie wykazac cisknal na orbim 1h;10 min

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Fajnie Niech chłop czuje respekt!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie z termogenikami

Następny temat

potrzebuję pomocy w utracie wagi.

WHEY premium