SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasowanie, banowanie, zamykanie tematów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 430613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
pozwole sobie edytowac temat :) panie tajemiczy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Dzięki

Żebym mógł to bym powiedział dokładnie o co chodzi,ale zaraz zacznie się niepotrzebne rozmyślanie innych

zasada jest taka : im mniej wiesz,tym krócej zeznajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
im mniej wiesz tym dluzej zyjesz. Wiec domyslam sie juz co zarzucil :), zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
https://www.sfd.pl/KUPON_15_KURS-t824529.html

Temat do kasacji,oraz ban dla autora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Do kasacji autor zadał już takie pytanie w innym dziale.
https://www.sfd.pl/HMB_Doradzenie_;]]-t824884.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-12-22 19:23:32

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Chłopaki jak się już ogarniecie to usuńcie ten temat bo to już drugi taki sam w tym dziale
https://www.sfd.pl/W_jakiej_porze_dnia_brać_białko_-t826513.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1309
Witam

Prawda jest taka,że jak ktoś potrzebuje pomocy to odyłacie do innych postów, a jak ktoś już znajdzie to znowu go chcecie banowac, bo wypowiedz była kilka miesiecy wstecz, choc zapewne nadal jest aktualna. Co do powtarzania pytan to prawda, ale jak nikt mi odpowiedzi nie udziela konkretmej i wyczerupajce to drąze temat, taki juz jestem, moze gdyby wiecej bylo takich jak ja to forum, byłoby lepsze, a tak to kazdy idzie po najmiejszej lini oporu. Ja starm sie szukac, cos czytac, i nie zawsze musze to robic tutaj na forum, ale pytania zadaje tu i chcialbym, zeby ktos na nie odpowiadal, a jesli mnie "olewacie" to trzeba bedzie zrobic to samo.
Jesli natomiast pytasz o dwa konta to pierwsze slysze, mozliwe ze kiedys zalozylem tutaj jakies konto, ale to bylo b dawno temu i nawet nie pamietalem, ze takowe posiadam, a z tego korzystam regularnie od jakiezgos czasu, jesli tamto jest uzywane, to na pewno ja z niego nie korzystam. Skad ta pewnosc,ze to moje konto? Guns88? Gunners to Kanonierzy, moj ulubiony zespol, ale nie pamietam zebym kiedys mial takowy nick. Mozesz smialo kasowac tamtego uzytkownika, on na pewno nie nalezy do mnie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
BlajzeP - w związku z czym Twój post się tutaj znalazł i do kogo go adresujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1309
faftaq
BlajzeP - w związku z czym Twój post się tutaj znalazł i do kogo go adresujesz?
To jest wypowiedz do TOmQ-Mag
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA +SIŁA ! pytanko!

Następny temat

Zepsuta ostrowia??

WHEY premium